Hangi Persona oyunu oynanmalı?

Loreaays

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Kıyafet Tasarımcılığı
Merhaba, daha önce hiç Persona oynamadım ama bir Persona 3 videosunda biraz hikayeyi anlatış biçimini gördüm. Güzel geldi hikaye anlatımı.

Hangi Persona'yı oynamam gerek bilmiyorum bir öneride bulunursanız sevinirim. Herhangi bir Persona olur parası fark etmiyor.

Benim için önem sırası:
1-Oynanış
2-Grafikler/Hikaye
3-Geri kalan her şey.

Sıra tabanlı oynanış sevmiyorsan hiç buluşma ama hikayeleri oyun dünyasının en iyilerinden. Kafanda tartıp gir ben çok severim herkese gitmeyebilir ama

Merhaba, daha önce hiç Persona oynamadım ama bir Persona 3 videosunda biraz hikayeyi anlatış biçimini gördüm. Güzel geldi hikaye anlatımı.

Hangi Persona'yı oynamam gerek bilmiyorum bir öneride bulunursanız sevinirim. Herhangi bir Persona olur parası fark etmiyor.

Benim için önem sırası:
1-Oynanış
2-Grafikler/Hikaye
3-Geri kalan her şey.

Her Persona oyunu hikaye olarak birbirinden farklı ve bağlantısızdır. Bu açıdan istediğinizi oynayabilirsiniz. Benim şahsi favorim ise hala Persona 5 Royal. Hem içerik hem de hikaye açısından çok iyi. En son çıkan Persona 3 Reload da çok iyidir ama Persona 5 Royal kadar akıcı ve sürükleyici değil. Bunların dışında Persona 4 Golden da eski bir oyundur ama güzeldir. Persona 3 Portable ise Reload çıktığı için artık eski kalan bir oyun. 1 ve 2 ise aşırı eski oyunlar ve sadece Emulatör ile oynayabiliyorsunuz. Onlara remake çıkmadıkça gerek yok.

Persona 5 Royal ile başlayın seriye. Eğer çok severseniz Persona 4 Golden ve Persona 3 Reload'a bakarsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı