Hangi protein tozu alınmalı?

Birader cahil cahil konuşma piyasadaki kaliteliyim diye geçicenen çoğu firmanın fason üretimini high yapıyor zaten vereyim adamların numarasını konuş yok ikna olmadiysan fabrika uşakta git gör daha da ikna olmadiysan al vücudum ne diyeyim sana daha.

Vücutla ne alakası var birader? Elemanlar 2 kg tozu 600 TL'ye veriyor buradan bile anlaşılıyor dandikliği, argümanın yok bir şeyin yok gelmiş vücudunu atıyor bak benim vücut iyi ben bilgiliyim demeye getiriyor lafı, @Aras the Great @cinar_yasarrr @enesiskk siz mi açıklarsınız ben mi anlatayım yoksa hocalarım? Bir de cahil cahil konuşma diyor kimin cahilce konuştuğu belli.

Peki bu iyi mi kötümü almayı planlıyorumda.

Max bütçeniz nedir hocam ona göre öneri yapayım.

Vücutla ne alakası var birader? Elemanlar 2 kg tozu 600 TL'ye veriyor buradan bile anlaşılıyor dandikliği, argümanın yok bir şeyin yok gelmiş vücudunu atıyor bak benim vücut iyi ben bilgiliyim demeye getiriyor lafı, @Aras the Great @cinar_yasarrr @enesiskk siz mi açıklarsınız ben mi anlatayım yoksa hocalarım?

Max bütçeniz nedir hocam ona göre öneri yapayım.

1000TL. Aslında ben HIQ protein tozunu pankek üstüne sos olarak ve birkaç tarifim var öyle tüketeceğim alma sebebim geniş aroma yelpazesi HIQ'nın.

Vücutla ne alakası var birader? Elemanlar 2 kg tozu 600 TL'ye veriyor buradan bile anlaşılıyor dandikliği, argümanın yok bir şeyin yok gelmiş vücudunu atıyor bak benim vücut iyi ben bilgiliyim demeye getiriyor lafı, @Aras the Great @cinar_yasarrr @enesiskk siz mi açıklarsınız ben mi anlatayım yoksa hocalarım?
Sana firmanın adresini numarasını veriyorum uzun zamandır bu işin içindeyim ürünün etkisini görüyorum genelini kullandım diyorum cahil cahil konuşuyosun hâlâ nasıl biliyorsaniz öyle yapın gidin ürüne değil markaya para yatırın içiniz rahat etsin

1000TL. Aslında ben HIQ protein tozunu pankek üstüne sos olarak ve birkaç tarifim var öyle tüketeceğim alma sebebim geniş aroma yelpazesi HIQ'nın.

(Ham madde volac)

(Dünyaca ünlü kendini kanıtlamış Amerikan menşeli bir marka)

(Ham madde agropure'dan)

(Arkasında allergo gibi büyük bir ilaç firması var.)

Sana firmanın adresini numarasını veriyorum uzun zamandır bu işin içindeyim ürünün etkisini görüyorum genelini kullandım diyorum cahil cahil konuşuyosun hâlâ nasıl biliyorsaniz öyle yapın gidin ürüne değil markaya para yatırın içiniz rahat etsin.

Senin etkisini görmen ürünün iyi olduğu anlamına gelmez verdiğin adresinde bir halta yaradığı yok madem güvenilir ve etkili yiyorsa ham madde bilgisi versin.

(Ham madde volac)

(Ham madde agropure'dan)

Senin etkisini görmen ürünün iyi olduğu anlamına gelmez verdiğin adresinde bir halta yaradığı yok madem güvenilir ve etkili yiyorsa ham madde bilgisi versin.
Torq dışında alınır.

(Ham madde volac)

(Ham madde agropure'dan)

+905052110320 ara sor ham madde bilgisini versin sana adamlar ayrıca hangi markalar için fason üretim yaptıklarını o markaların kendi ürünüm diye sattiklarinida. Benim etkisini görmem ürünün iyi olduğu anlamına gelmiyo he 😂

(Ham madde volac)

(Ham madde agropure'dan)

Hocam scitec bende var macaristan üretim yazıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı