Hangi PS3 modelini almalıyım?

CanBulut55

Hectopat
Daha fazla  
Samsun Esme Avm'den sıfır PS3 alacağım sizce seçeneklerim nasıl olmalı? Bellek ve model konusunda yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben bir alışta her şeyi tam almak istiyorum. Zaten hiç bilgim yok anlamıyorum HDD falan. Bana uygun olacak modeli falan merak ediyorum. Bütçem 750-800 TL kadar.

Elden taksitle alacağım. :) Kutuda ek olarak GTA V var. Ben DS3, PES13, ve HDMI kablosu da alacağım, ne kadar tutar? :)

Exclusive oyunların paketli şekilde satılanlarıda var. PS3 500 GB + The Last of Us + Beyond Two Souls veya PS3 500 GB + The Last of Us + Gran Turismo paketiyle satılanlar 950 TL civarında. Benim tavsiyem böyle bir paket almanız. Çünkü PS3 ' ün en iyi exclusive oyunlarından. Şuan yaygın olarak satılan 12 GB model birde benim dediğim 500 GB ' lı oyunlu paketler.

Eğer orjinal oyun kullanacaksanız hangi model olacağı fark etmez çünkü cd ile kullanırsınız muhtemelen çünkü dijital oyun olursa internet pert olur. Ama jailbreak yapacaksanız super slim almayın alırsanız jailbreak yapamazsınız ama fat veya slim(slimin her modeli değil) alıp jailbreak yapabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı