Hangi R9 290 daha iyidir?

Ben ekran kartı testlerini "Techpowerup" sitesinden alıyorum. Başka siteler de var ama en çok onu kullanıyorum.

Google'a "R9 290 PCS+ Review" yazın, karşınıza inceleme sonuçları çıkacaktır.

Test sonuçlarından emin olmak için sadece bir siteden değil, birçok siteden test sonuçlarına baktığınızdan emin olun.

Merak ettiğiniz soruları bana yöneltebilirsiniz, elimden geldiği sürece yanıtlamaya çalışırım.
Gtx 780 ile r9 290 arasında kaldım ve r9 290 nın lighting ini hiç bir yerde bulamadm bir türlü birde Bu dx 11.1 dx 11.2 nedir gereklimidir ilerisi için ben uzun zaman güncel oyun oynayacağımda (teşekürler) 
Merak ettiğiniz soruları bana yöneltebilirsiniz, elimden geldiği sürece yanıtlamaya çalışırım.
Lütfen yardımcı olun bu R9 290'ın Lightining'i hiç gözükmüyor piyasada.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet, ek olarak kolay kolay ülkemize giriş yapacak ürünlerden değil Lightning; demek istediğim baya bekletir stoklara gelmesi.

Lightning yerine R9 290X PCS+ almalısınız, Lightning ucuz bir model değildir.

Evet, ek olarak kolay kolay ülkemize giriş yapacak ürünlerden değil Lightning; demek istediğim baya bekletir stoklara gelmesi.

Lightning yerine R9 290X PCS+ almalısınız, Lightning ucuz bir model değildir.
Aynen hocam Powercolor markasında PCS+ modelleri rakipsizdir ama turbuduo için aynı şeyi söyleyemeyeceğim, kuzenim için aldık 2 gün sonra ısı şikayetinden iade etti asus directcu ii top modelini aldı.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı