Hangi tarayıcı daha kullanışlı?

Framboğaz

Decipat
Daha fazla  
Bence Brave tarayıcılar arasından en kullanışlı olanlarından, birçok özelliği sizin eklemeniz değil tarayıcının kendi otomatik olarak eklemesi hoş bir özellik. Misal Chrome'daki adblocker uzantısı ekleyip reklamları engellemek için uzantı gereksinimi duymadan Brave kendi engelliyor ve ayrıca sponsorlu duvar kağıdı özelliği ile birlikte BAT coin kasabiliyorsunuz.

Safari'nin iki adımlı doğrulama kodlarını otomatik olarak doldurması gerçekten kullanışlı.
  • macOS için Safari ve Firefox tarayıcılarını kullanıyorum.
  • Windows için Edge ve Firefox tarayıcılarını kullanıyorum.
  • iOS ve iPadOS için Safari tarayıcısını kullanıyorum.

Bence Brave tarayıcılar arasından en kullanışlı olanlarından, birçok özelliği sizin eklemeniz değil tarayıcının kendi otomatik olarak eklemesi hoş bir özellik. Misal Chrome'daki adblocker uzantısı ekleyip reklamları engellemek için uzantı gereksinimi duymadan Brave kendi engelliyor ve ayrıca sponsorlu duvar kağıdı özelliği ile birlikte BAT coin kasabiliyorsunuz.
Adblocker sadece Chrome özel değil, Chromium tabanını kullanan Microsoft Edge ve diğer tarayıcılarda da geçerlidir. Öte yandan Microsoft Rewards ile arama yaptıkça kazanma sistemi de yine avantajlı.

Geri
Yukarı