Hangi Windows 10 sürümünü kullanmalı?

Windows 10 22h2 home kurmaya karar verdim yardımlarınız için teşekkür ederim
Güzel tercih ben de yeni döndüm 11 Pro'dan geçiş yapmıştım Lisanslattım tekrar OEM Key almıştım sıfırdan formatladım bilgisayari kurdum eski hali çok kötüydü 11 Pro'da felaket derecede uygulamalar kasıyordu bu özellikle whatsappda çok oluyordu 10a geçince ortadan kalktı ve genel olarak bilgisayarı da büyük bir derecede hızlandırdı hissediliyor ya anlarsın sen de

Windows 11 Pro eczanedeki abime hediye ettiğim sistemde kurulu.
Abimin arkadaşı Windows 11 manyağı Windows Update ile beraber yükseltme yapmış.
Windows 10 Pro kuruluydu normalde bilgisayarda.
i7 10700K + ASUS TUF B560M Plus Wi-Fi takılı sistemde.
Bazen ne kadar iyi işlemcin hatta donanımın olsa bile inan gerçekten onla alakalı pek olmuyor yine sorunlar olabiliyor optimal değil çünkü yazılımsal problemleri var yeterli donanım da olsa karşılayamayabiliyor 11 Pro da bunlardan biriydi neyse ki format attım windows 10 home kurdum şükür ki pc rahatladı artık desteği kesilene kadar 10 homedayım

Güzel tercih ben de yeni döndüm 11 Pro'dan geçiş yapmıştım lisanslattım tekrar OEM key almıştım sıfırdan formatladım bilgisayari kurdum eski hali çok kötüydü 11 Pro'da felaket derecede uygulamalar kasıyordu bu özellikle WhatsApp'da çok oluyordu 10a geçince ortadan kalktı ve genel olarak bilgisayarı da büyük bir derecede hızlandırdı hissediliyor ya anlarsın sen de.

İşlemcim biraz sorun çıkartacak gibi ama alışmam lazım.

İşlemcim biraz sorun çıkartacak gibi ama alışmam lazım.
Halledersin ya 10 her şekilde optimaldir en tavsiye edileni artk 2 yıl daha en az buradayız biraz geç oldu ama umarım daha erken kesmezler ya lisans da aldım çünkü umarız ki hepimiz için iyi bir işletim sistemi olur 11deki rezalet durumu görünce kolay kolay geçmem mecbur kalırım 10da

Sistemin kaldırıp kaldırmaması bir tarafa i9 13xxx ilemciniz olsa dahi önerim Windows 10 PRO değil HOME dir. Home daha stabildir ve PRO versiyonun ek ve gereksiz güvenlik özellikleri başınıza çözemeyeceğiniz sorunlar açabilir.

''Her nimetin bir külfeti vardır. İstifade etmeyeceğiniz nimetlerin külfetine katlanmak zorunda kalırsınız.''

Yeni konular

Geri
Yukarı