Hangi yılda yaşamak isterdiniz?

Neden?

Demek istediğim, ınternet'in her zaman iyi ve kötü olduğu zamanlar var. Şu an da iyi olan yerler, kötü olan yerler de var. Çok da bir fark göremiyorum.

2020'den önce istemem tabii ki de korona virüs. 565'te ise peygamberimi görmek isterdim. Hz. Muhammed 571 yılında doğdu ama olsun biraz kalalım ne olacak :D

Kusura bakmayın, rastgele aşırı sinirlendiğim bir gün en ufak hatalarında insanları göz ardı ediyordum. Sizi de etmişim görmedim. Neden?

2020'den önce istemem tabii ki de korona virüs. 565'te ise peygamberimi görmek isterdim. Hz. Muhammed 571 yılında doğdu ama olsun biraz kalalım ne olacak :D

Kendi dininin peygamberini görmek... Ne kadar güzel bir duygu olurdu, değil mi? Tüm o şeylere şahit olmak... Başa baş konuşmak... Misafiri olmak...

Kusura bakmayın, rastgele aşırı sinirlendiğim bir gün en ufak hatalarında insanları göz ardı ediyordum. Sizi de etmişim görmedim. Neden?

Kendi dininin peygamberini görmek... Ne kadar güzel bir duygu olurdu, değil mi? Tüm o şeylere şahit olmak... Başa baş konuşmak... Misafiri olmak...

Evet keşke görebilseydim.

2014-2015 yıllarında hayat akışı olsun insanlar olsun daha sakin ve saftı hayat güzel ilerliyordu ve o zamanlarda yapmayıp çok fazla pişman olduğum şey var onları gerçekleştirmek isterdim.

2014-2015 yıllarında hayat akışı olsun insanlar olsun daha sakin ve saftı hayat güzel ilerliyordu ve o zamanlarda yapmayıp çok fazla pişman olduğum şey var onları gerçekleştirmek isterdim.

Benim pişmanlıklarım zaten 2010-2016 arasındaki zamanlar. Ve, bence siz dünyayı çık tanımıyordunuz. Politik doğruculuk filmlere falan bile yansıyordu o dönemde herhalde. Benim fikrim bu da. Politik doğruculuğu bu tür şeylere kadar getirmek kadar iğrenç bir şey yok.

90'ların sonlarında yaşamak isterdim. O zamanın teknolojisi ilgimi çekiyor.

Neresi ilginizi çekiyor?

Yeni konular

Geri
Yukarı