Harici HDD'de GMOD oynanır mı?

Tugra07

Picopat
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
seagate expansion 3.0
Selam, aşağıda yazdığım sistemim için GMOD aldım ama SSD'ed alanım yok, bende de 1TB'lık harici HDD var, 3.0 USD kablosu da var. Öncesinde Batman, portal falan oynamıştım sıkıntı çıkarmadı, sizce singleplayer veya RP sunucularına girebilir miyim, sıkıntı çıkarır mı?

i3 1005G1.
4 GB RAM.
Intel UHD Graphics.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-11-16 215054.png
    Ekran görüntüsü 2023-11-16 215054.png
    11,7 KB · Görüntüleme: 17
HDD'niz sağlıklıysa ve okuma değeri olarak 100'ün altına düşmüyorsa bir sakıncası olacağını düşünmüyorum.

Link bırakayım buraya. Editleyeceğim mesajımı.

Buraya tıklayarak kendi sitesinden try to download anyway diyerek EXE dosyasını indirebilirsiniz. Sonrasında bilgisayarınıza kurduktan sonra üstte diski seçin. GB'si yazıyor eğer hangi harfı adadığınızı bilmiyorsanız sorun olmaz.

DarkRP sunuculara girersen eziyet çekersin. Modellerin yüklenmesi çok uzun sürer giriş süren çok sürer.

Dosya Ekleri

• hdds.jpg
    hdds.jpg
    402,7 KB · Görüntüleme: 8
Son düzenleme:
Fena değil aslında ama GMOD oyununu tam bilmiyorum tam ismi sanırım Garry's Mod olmalı. Eğer Valorant gibi herkesin bir anda girmesini beklemiyorsa sorun olabilir. İndirmeniz çok uzun sürmezse ve müsaitseniz kendiniz deneyip görseniz çok daha iyi olur.

Fena değil aslında ama GMOD oyununu tam bilmiyorum tam ismi sanırım Garry's Mod olmalı. Eğer Valorant gibi herkesin bir anda girmesini beklemiyorsa sorun olabilir. İndirmeniz çok uzun sürmezse ve müsaitseniz kendiniz deneyip görseniz çok daha iyi olur.
deniyorum

Geri
Yukarı