Harici monitörde harici RTX 3050' ekran kartını almıyor

ASUS mu cihazınız? Onun kullanım kılavuzuna benziyor. Cevaba gelirsek evet destekler, desteklemezse iade edersiniz ama destekler yani, dönüş bekliyorum sizden.

Bilemiyorum hocam.

@qwertyklavye

Bana da HDMI'dan almaması saçma geldi.

@Artoria Pendragon kusura bakma fazla etiketledim ama herhalde çözümü Type-C to HDMI'ya da DisplayPort.

Evet çözüm o hocam.

1677178718310.png

Bakın bende böyle, ama NVIDIA karta 2 ekran bağlayabilirsin diyor, typc var ASUS benimki de. HDMI bağlayınca Intel'den veriyor. Type-C'den hiç bağlamadım ama onun tek yolu o yani.

Evet çözüm o hocam.

Eki Görüntüle 1679757

Bakın bende böyle, ama NVIDIA karta 2 ekran bağlayabilirsin diyor, typc var ASUS benimki de. HDMI bağlayınca Intel'den veriyor. Type-C'den hiç bağlamadım ama onun tek yolu o yani.
tek kurtuluş :D

@qwertyklavye ama şimdi DisplayPort gözüküyor ya illa typce C to display portmu olması lazım.

yoksa type c to hdmi olurmu

Son düzenleme:
tek kurtuluş :D

@qwertyklavye ama şimdi DisplayPort gözüküyor ya illa typce C to display portmu olması lazım.

yoksa type c to hdmi olurmu
Hocam ekran kartını type-c portuna bağlamışlar, ama hiç deneme fırsatım olmadı, bi arkadaşınız vs varsa önce deneyin derim ben type-c to hdmi'ı, ona göre alın, veya önce bi mağazayı arayın orada cihazımı getirsem bunu deneyebilir miyiz vs. şeklinde görüşün, ona göre gidin illaki bi teşhir ürününe cihazınızı bağlayabilirsiniz diye düşünüyorum.

Hocam ekran kartını type-c portuna bağlamışlar, ama hiç deneme fırsatım olmadı, bi arkadaşınız vs varsa önce deneyin derim ben type-c to hdmi'ı, ona göre alın, veya önce bi mağazayı arayın orada cihazımı getirsem bunu deneyebilir miyiz vs. şeklinde görüşün, ona göre gidin illaki bi teşhir ürününe cihazınızı bağlayabilirsiniz diye düşünüyorum.
ucuzda değil dediğin gibi araştırayım biraz

Yeni konular

Geri
Yukarı