Harita üzerinde animasyon nasıl yapabilirim?

nebularanks

Yoctopat
Daha fazla  
Arkadaşlar YouTube'da gördüğünüz seyahat animasyonları veya savaş senaryolarından çok farklı olmayan harita animasyonları yapmak istiyorum.

İlk olarak aklıma Adobe after efekt geldi ama hem o kadar da etkileşimli animasyon yapmak istemediğim aynı zamanda da bilgisayarımın a.e kaldırmadığı aklıma geldi bende aslında Movavi'deki zoomlama ve seyahat animasyonuyla istediğimi yapabiliyorum. Ancak başka bir soruna takıldığım harita alt yapısını nereden bulacağım?

Şimdi Google Earth'dan alsam hem sağda solda g. E yazısı kalıyor hem de o kadar da keskin grafiği olan harita videolarım için fazla göz yoruyor çıplaklığı çok olan haritada istemiyorum Google'dan örnek bir harita bulsam 1000x1000 gibi çözünürlükte olan haritada Zoom yaptığımda grafik kötüleşiyor.

Hem çok profesyonel olmasa da özelleştirebileceğim hem de çözünürlüğü yüksek Zoom yapmaya müsait bir harita oluşturacağım platform biliyor musunuz nasıl bir yol izleyebilirim var mı bir fikriniz?

Adobe Illustrator indir. Haritayı bildiğin ekran görüntüsü alır gibi kopyala, götür Illustratöre yapıştır. Sonra yeni bir layer açıp üstünden haritayı çiz. Birebir olmasına gerek yok, zaten ana hatlarından çizeceksin. (N) kalem aracı işini görür.

Sonra bunu Photoshop'a atıp yüksek çözünürlüklü bir şekilde kaydet. Sonra da sabaha kadar zoom yapabilirsin.

Geri
Yukarı