Hediye Harry Potter 3 kitabı çekilişi

Paul Walkers

Hectopat
Merhaba Harry Potter ilk 3 kitabının çekilişini yapmak istiyorum. 3 kitabı birisine yollayacağım.
Şartlar: 350 mesaj sınırı olmalı ve "katıldım" yazması yeterlidir. 1'den fazla mesaj yazan diskalifiye edilir.
Maalesef öğrenci olduğum için kargo alıcıya aittir :(.
Mesaj sırasına göre seçeceğim, bu yüzden mesaj kirliliği yapmayınız.
Saat 22.30-23.00 sıralarında bitecektir. İyi şanslar.

Merhaba Harry Potter ilk 3 kitabının çekilişini yapmak istiyorum. 3 kitabı birisine yollayacağım.
Şartlar: 350 mesaj sınırı olmalı. "katıldım" yazmalı. 1'den fazla mesaj yazan diskalifiye edilir.
Maalesef öğrenci olduğum için kargo alıcıya aittir :(.
Mesaj sırasına göre seçeceğim, bu yüzden mesaj kirliliği yapmayınız.
Saat 22.30-23.00 sıralarında bitecektir. İyi şanslar.

Katıldım.

Evet katılan düşündüğüm gibi olmadı o yüzden erken bitireceğim. Kazanan @yıldırım ahmet 'tir yarım saat içinde geri dönüş olmazsa yeniden çekiliş yapacağım. Discord adresini paylaşır mısın?

30 dakikayı geçtiğinden başka birisine devredeceğim. @Aras the Great hocam Discord adresinizi paylaşabilir misiniz?

Artık yazan ilk kişiye hediye edeceğim kimse yazmıyor :D.

Son düzenleme:
Evet katılan düşündüğüm gibi olmadı o yüzden erken bitireceğim. Kazanan @yıldırım ahmet 'tir yarım saat içinde geri dönüş olmazsa yeniden çekiliş yapacağım. Discord adresini paylaşır mısın?

30 dakikayı geçtiğinden başka birisine devredeceğim. @Aras the Great hocam Discord adresinizi paylaşabilir misiniz?

Artık yazan ilk kişiye hediye edeceğim kimse yazmıyor :D.
selam dc: xharas.

Yeni konular

Geri
Yukarı