Hava akışı iyi kasa tavsiyesi

Dostum maksimum 1000 liraya kadar önü kapalı ve hava akışı iyi olup rgbsinin kaliteli olduğu programlanabilir olduğu bir kasa arıyorum. Fakat 1000 lirayı çok zorlamassa mutlu olurum. Gene de bakabilirim.

Teşekkür ederim yaklaşım için.

- Corsair Carbide SPEC-DELTA
- Corsair iCUE 220T
- Cooler Master MasterBox MB511

Benim aklıma ilk gelen ürünler.

XPG Invader'ı da belirtmişsiniz. Bence yatırım yapmaya değer bir kasa ve tercih edebilirsiniz. Hava akışı da cidden güzel.

- Corsair Carbide Spec-Delta.
- Corsair iCUE 220T.
- Cooler Master Masterbox MB511.

Benim aklıma ilk gelen ürünler. XPG ınvader'ı da belirtmişsiniz. Bence yatırım yapmaya değer bir kasa ve tercih edebilirsiniz. Hava akışı da cidden güzel bir kasa.

Son zamanlarda XPG ınvader ile iCUE 465X arasında dolanıyorum.

- Corsair Carbide SPEC-DELTA
- Corsair iCUE 220T
- Cooler Master MasterBox MB511

Benim aklıma ilk gelen ürünler.

XPG Invader'ı da belirtmişsiniz. Bence yatırım yapmaya değer bir kasa ve tercih edebilirsiniz. Hava akışı da cidden güzel.
bir spec-delta kullanıcısı olarak hava akışını beğenmediğimi ekleyeyim. tasarım güzel, malzeme kalitesi güzel, arka kısım kablolama için biraz dar, rgbleri üzerindeki kontrolcüyle kontrol ediliyor.

PSU'yu ayrı almayı planlıyorum. 465X ve ınvader arasında gidiyorum bütçe konusunda sıkıntı yaşarsam başka bir konu açabilirim. Battlecruiser bana güven veremiyor çok temperli cam görüyorum kasada hava akışı ne kadar iyi kestiremiyorum test yapılan bir kanal var mı?

bir spec-delta kullanıcısı olarak hava akışını beğenmediğimi ekleyeyim. tasarım güzel, malzeme kalitesi güzel, arka kısım kablolama için biraz dar, rgbleri üzerindeki kontrolcüyle kontrol ediliyor.

Güzel oldu bakın. Ben genel olarak yeterli ve iyi seviyede olarak düşünüyordum kasayı. Almış arkadaşlarımdan olumlu yorumlar vardı. Sizin eklemenizi de not edeceğim.

PSU'yu ayrı almayı planlıyorum. 465X ve ınvader arasında gidiyorum bütçe konusunda sıkıntı yaşarsam başka bir konu açabilirim. Battlecruiser bana güven veremiyor çok temperli cam görüyorum kasada hava akışı ne kadar iyi kestiremiyorum test yapılan bir kanal var mı?

Şöyle bakabilirsiniz:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

XPG Battlecruiser'ın hava akışının, XPG Invader'dan iyi olacağını düşünüyorum. Ön panelde cam ile kasa arasında birazcık daha büyük bir boşluk var.

Valla konu sahibinin de elle tutulur tarafı olmadığı için bir şey diyemeyeceğim sana. En ucuz kasa demiş 1000 lira bütçem var demiş. Ben sana laf söyledim benim yorumumu beğendi, sen bana laf çaktın senin yorumunu beğendi. Al dilediğin gibi davran saldım.
Ucuz ve pahalı göreceli kavramlar olduğu için "olabildiğince ucuz" diye bir şey olamaz zaten. Bütçe belirtilmeden öneri verilmez.

Cooler Master MB511 ARGB modeli, ben normal RGB modelini kullanıyorum. Hava akışı iyi diye aldım ve çok memnunum. ARGB olan model de hem hava akımı hem de RGB anlamında tatmin edecektir muhtemelen. Bütçeyi kısmak için RGB olan modeli de alınabilir.

Peki ya 465X Mi Battlecruiser mı ? :D

Yeni konular

Geri
Yukarı