Hava Temizleyici Cihaz Tavsiye

skykiller

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, yaklaşık olarak 8-10 metrekarelik bir odanın havasını temizlemek için bir hava temizleyici bir cihaz arıyorum.

Odamda bilgisayar olduğu ve uzun süre açık kaldığı için yoğun bir toz oluşuyor. Olumsuz bir ruh haline giriyorum. Aslında bunu farketmeme klimaların kullanıldığı veya herhangi bir temizleme cihazının kullanıldığı bir ortama girince anlayabiliyorum. Yani odamdaki toz, bakterileri temizleyebileceğim bir cihaz tavsiyesine ihtiyacım var. Biraz araştırdım ama işin içinden çıkamadığım için size soruyorum. Fiyat olarak 1.500 liraya da var 15 liraya da var. Benim ayırabileceğim bütçe 200 TL.

İlaveten aklıma farklı bir yolda geldi. Bir kova suya saç kurutma makinesi veya başka bir hava motoruyla havayı yıkamak. Yapmaya uğraşmadan önce bununla ilgili bir tavsiyeniz var mı? Yada asıl önemli olan faydalı olur mu?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı