Havit FUXI-H3 alınır mı?

Egemen082

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, kulaklık arıyorum (2.4) baslikta yazdığım kulaklık fiyatına göre iyi midir? Beni 2-2, 5 yıl götürür mü? Amacım ses kasmak değil, rahat olması ve en önemlisi beni uzun süre götürmesi daha önemli. Sizce söylediğim bu özellikler için bu fiyat bandında bu kulaklık iyi midir? (Bana gidip de BlackShark kablolu modelleri atmayın) kablosuz lazım ve çok para veremem. Bütçem 1000-1200 önerilere açığım. Oyun için kullanacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni bir hesap açıp alabilirsin bütçene uygun bir fiyata gelmesi lazım.

Üzgünüm ama AliExpress Amazon gibi yerlerden bir şey almıyorum. Sizce bu kulaklık uzun süre gider mi ve başka önerileriniz var mıdır? Teşekkür ederim.

Üzgünüm ama AliExpress Amazon gibi yerlerden bir şey almıyorum. Sizce bu kulaklık uzun süre gider mi ve başka önerileriniz var mıdır? Teşekkür ederim.

Başka bir önerim yok bütçendeki en iyi kablosuz bu zaten. Neden alışveriş yapmıyorsun buralardan? Kendileri dünya da Online alışveriş denildimi akla gelen ilk yerler zaten bir sorun çekmezsiniz.

Başka bir önerim yok bütçendeki en iyi kablosuz bu zaten. Neden alışveriş yapmıyorsun buralardan? Kendileri dünya da Online alışveriş denildimi akla gelen ilk yerler zaten bir sorun çekmezsiniz.

Yurt dışından alışveriş hiç yapmadım. Pek yana da değilim. Her neyse ben kablolu modellere bakarım o zaman. Teşekkürler vaktinizi ayırdığınız için.

Geri
Yukarı