Hawk Fab V4 kumaş oyuncu koltuğu alınır mı?

Yorumları genel olarak yüksek. Kumaş olarak da kaliteli ve hissiyatı güzel bir dokusu var. Arkadaşımda biraz inceleme fırsatım oldu. Gayet güzel yani.

Ben de bunu kullanıyorum. Keten örme kumaş kullanılmış. Tavsiye ederim.

Hocam koltuğu çok beğendim. bende fab v4 var siyah renk aldım kedim sürekli üstünde uyuyor kedi beyaz olduğu için koltuğun her yeri sürekli kıl, ben de biraz titizim rahat edemedim bunu nişanlıma vereceğim yeni koltuk arayışına geçtim. "Keten örme kumaş" dediğin için ilgimi çekti fab'ı da arkadaşında görmüşsün sence bunun gibi tüy toplar mı yoksa deri alacağım direkt.

Hocam koltuğu çok beğendim. bende fab v4 var siyah renk aldım kedim sürekli üstünde uyuyor kedi beyaz olduğu için koltuğun her yeri sürekli kıl, ben de biraz titizim rahat edemedim bunu nişanlıma vereceğim yeni koltuk arayışına geçtim. "Keten örme kumaş" dediğin için ilgimi çekti fab'ı da arkadaşında görmüşsün sence bunun gibi tüy toplar mı yoksa deri alacağım direkt.
Keten kumaşa dokununca örülme hissi geliyor eline direkt ve biraz kedinin tırnak geçirmek isteyeceği bir türden. Ama Fab V4 kumaşı gibi saçı tüyü kılı çok tutan bir yapısı yok. Rahatlıkla temizleyebilirsin. Dilersen benim gibi bir minder koyabilirsin oturmadığın zamanlarda ve kedin sadece onda oturur. Önüne geçmiş olursun bence sorununun.

Geri
Yukarı