Hawk Fab V4 kumaş oyuncu koltuğu gıcırdıyor

Valyre0

Decapat
Daha fazla  
Bundan 5-6 ay önce Hawk'ın "fab V4 kumaş" oyuncu koltuğunu aldım. 1-2 hafta öncesine kadar hiçbir sıkıntısı yoktu ama o 1-2 hafta önce çok fazla gıcırdamaya başladı ben de güzel bir temizleme yaptım ve yağlanması gereken yerleri yağladım ancak gıcırtı sorunu hiçbir şekilde geçmedi. Bunu çözmemin farklı bir yolu yok mudur? Yağlanılacak yerleri göstermek adına bir kitapçık koymuşlar ama hiçbir şey gözükmüyor. O biraz sorun olmuştu ama çözdüm.

Bundan 5-6 ay önce Hawk'ın "fab V4 kumaş" oyuncu koltuğunu aldım. 1-2 hafta öncesine kadar hiçbir sıkıntısı yoktu ama o 1-2 hafta önce çok fazla gıcırdamaya başladı ben de güzel bir temizleme yaptım ve yağlanması gereken yerleri yağladım ancak gıcırtı sorunu hiçbir şekilde geçmedi. Bunu çözmemin farklı bir yolu yok mudur? Yağlanılacak yerleri göstermek adına bir kitapçık koymuşlar ama hiçbir şey gözükmüyor. O biraz sorun olmuştu ama çözdüm.
Bende de aynı sorun var. Çözebildiniz mi?
Aynı şekilde neredeyse her yeri yağladım. Gıcırtı sorununu çözemedim. Kalkarken öne doğru hareket yapınca çok gıcırdıyor. Birde yaslanırken.

Bende de aynı sorun var. Çözebildiniz mi?
Aynı şekilde neredeyse her yeri yağladım. Gıcırtı sorununu çözemedim. Kalkarken öne doğru hareket yapınca çok gıcırdıyor. Bir de yaslanırken.

Yani gıcırtı sorununu çözemedim bir türlü ama kulağım alıştı artık tavsiyem güzelce bir yağlaman olur eğer çok sorun olursa Hawk'a mail atmayı deneyebilirsin bana öyle söylemişlerdi.

Zaten yağlamadığım yer kalmadı. Bu koltuk alınmazmış. Gıcırtı sorunu çözülmüyor. Bel yastığı kayıyor. Boyun yastığı zaten çok rahatsız. Keşke xDrive marka alsaymışım diyorum.
Bende xdrive 15'li ile hawk fabv4 arasında kaldım birazdan hawk modelinin siparişini geçecektim fakat yorumunuz içime kuşku düşürdü. Acaba xdrive 15'li mi sipariş geçsem deri olması terletme konusunda beni pişman etmeyecek gibi geliyor çok uzun süre pc başına oturmadığımdan. Sadece ileri de derinin soyulması kafamda soru işareti bıraktı çünkü görüntüye önem veren birisiyim. İki marka arasında gidip gidip geliyorum.

Bende xDrive 15'li ile hawk fabv4 arasında kaldım. Birazdan hawk modelinin siparişini geçecektim fakat yorumunuz içime kuşku düşürdü. Acaba xDrive 15'li mi sipariş geçsem deri olması terletme konusunda beni pişman etmeyecek gibi geliyor çok uzun süre PC başına oturmadığımdan. Sadece ileride derinin soyulması kafamda soru işareti bıraktı çünkü görüntüye önem veren birisiyim. İki marka arasında gidip gidip geliyorum.

Hocam xDrive markasının da atak ve Altay isminde kumaş koltukları var. Onlara bakın isterseniz.
Toryum modelinin ayakları metal olmadığı için önerilmiyor.

Göz atmıştım fakat bütçemi aşıyor diye elemiştim. Önerileriniz için teşekkür ederim.

Hocam merhaba, xdrive hawk arasında tercih yapacaksanız, xdrive önerebilirim. ikisininde birbirine göre artısı eksisi var ancak xdrive daha oturaklı. xdrive 15'li de kumaş seçeneğide var. Alternatif isterseniz exvega ve zio markaları var. Zio da fiyatlar yüksek ancak exvega fiyat performans olarak en iyi marka. Bu 4 marka haricinde bu grupda koltuk almanızı tavsiye etmem.

Hocam merhaba, xdrive hawk arasında tercih yapacaksanız, xdrive önerebilirim. ikisininde birbirine göre artısı eksisi var ancak xdrive daha oturaklı. xdrive 15'li de kumaş seçeneğide var. Alternatif isterseniz exvega ve zio markaları var. Zio da fiyatlar yüksek ancak exvega fiyat performans olarak en iyi marka. Bu 4 marka haricinde bu grupda koltuk almanızı tavsiye etmem.
Teşekkürler önerileriniz için. Xdrive 15'li modeline karar kıldım. Bim uygulamasından uygun fiyata var fakat tek çekim yapılıyor diğer sitelerden kampanya yakalamaya çalışıyorum.

Geri
Yukarı