Hayat nasıl?

34 Yaşındayım.

Suriye sınırına sıfır bir köyde doğdum(1990). 7 yaşımda ilk bisikletimi güneş altında tarlada it gibi çalışarak kazandım (12.000.000 Lira).
1999 şehre taşındık. Fakir değil yoksulduk. 2004 yılında annemin evde pişirecek bir şey olmadığı için ağladığını bilirim.
Hayatım boyunca hep çalıştım. İlkokul, ortaokul lise. Hatta üniversite.
Üniversitede akranlarım gezerken iken 4.5 yıl boyunca gece 1'lere kadar garsonluk yaptım. (@KdrKaya89 şahittir.)
Üniversite bitti çalıştım. Evlendim çalışıyorum. Çocuklar oldu daha çok çalışıyorum.
Ben bu hayata çalışmaya gelmişim, yaşamaya değil.

34 yaşındayım.

Suriye sınırına sıfır bir köyde doğdum(1990). 7 yaşımda ilk bisikletimi güneş altında tarlada it gibi çalışarak kazandım (12.000.000 lira).
1999 şehre taşındık. Fakir değil yoksulduk. 2004 yılında annemin evde pişirecek bir şey olmadığı için ağladığını bilirim.
Üniversitede akranlarım gezerken iken 4.5 yıl boyunca gece 1'lere kadar garsonluk yaptım. (@KdrKaya89 şahittir.)
Üniversite bitti çalıştım. Evlendim çalışıyorum. Çocuklar oldu daha çok çalışıyorum.

Allah yardımcın olsun abi.

34 yaşındayım.

Suriye sınırına sıfır bir köyde doğdum(1990). 7 yaşımda ilk bisikletimi güneş altında tarlada it gibi çalışarak kazandım (12.000.000 lira).

Yetmedi üstüne bir de souls fanısın abi 🤣Hayatın bu kadar vurduğu yetti deyip acını Dark Souls'lardaki bosslardan çıkarıyorsun galiba şaka maka kolay gelsin abi.

Yetmedi üstüne bir de souls fanısın abi 🤣Hayatın bu kadar vurduğu yetti deyip acını Dark Souls'lardaki bosslardan çıkarıyorsun galiba şaka maka kolay gelsin abi.

Böyle hayata anca souls oyunları yakışıyor 😂

@Lime_a hocam şu dönem çalışsan da paranın değeri yok. Mevcut işiniz nedir?

2 Yıl önce SMMM belgemi aldım (Mali müşavir) şimdi grup şirketin muhasebe sorumlusuyum. Bu yıl 50.000 alıyorum. 2 sene öncesinde kazancımız yoktu. Yaşadığım şehre göre normal bir gelir.

Geçen ay sorsan teomanın İstanbul'da sonbahar şarkısındaki İstanbul tarifi gibiyim derdim. Ama bu ay her şeyimi kaybettim...

34 Yaşındayım.

Suriye sınırına sıfır bir köyde doğdum(1990). 7 yaşımda ilk bisikletimi güneş altında tarlada it gibi çalışarak kazandım (12.000.000 Lira).
Bu kadar uzun uzun yazacağına adını soyadını yazsaydın yeterliydi aslında @Lime_a 🥸
Hem yaptığın işin hakkını veriyordun dostum tostlar güzel, naneli ayran enfesti keşke yapsan yine de içsek 🙏

Benim hayatım o kadar da hal kulade bir hayat değil. Sizin hayatınız nasıl dostlar?
Kumarhane baskını sonrası maphusta sürekli Tombalacı'yı düşünen Çakır gibi,

Ciri'yi ararken her şeyden şüphe duyan ve asla bulamayacağını düşünen Yennefer gibi,

Babası gözlerinin önünde katledildikten sonra ismini saydığı düşmanlardan intikam alıp alamayacağını bilemeyen içi içini yiyen Arya Stark gibi,

Kocasının sıkıcılığından bunalmış hayatı yaşamak isteyen ama toplumun buna izin vermemesi ile bunalımdan bunalım beğenen Melinda gibi.

Hiç bilmediği vahşet dolu bir adada gözlerini açan Lara Croft gibi...

Yeni konular

Geri
Yukarı