Hayat ne hızlı geçiyor değil mi arkadaşlar?

Klarel11

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Şimdi biraz Windows tarihi hakkında araştırma yaptım da hepimiz zamanında XP kullandık o sesleri, görünüşü o sürekli bir şey arayan ve bulamayan köpek falan insan duygulanıyor. İlk bilgisayarım şimdi ki gibi incecik monitör değil kocaman bir monitör köşeleri cereyan çarpar gibi oluyordu elleyince üstelik Orijinal kutulu, kağıtlı sürümdü :) Sonra Vista, 7, 8, 8.1 derken şu an Windows 10 kullanıyoruz. Ben şahsen Vista, 8 ve 8.1 kullanmadım okulda teknoloji ve bilişim dersinde Vista yüklüydü bilgisayarlarda hatırladım da duygulandım :( 8 ve 8.1'i hiç sevemedim yıllarca XP ve 7 kullandım çok sevdim şimdi de 2 aydır 10 kullanıyorum. Bazı abilerimiz Windows NT ailesinden XP öncesi Windows 95, 98, 2000 kullandılar ben onları görmedim bile 1997'liyim :D Bill Gates sen neymişsin be abi :D Hatırlayan olur Ruhsar dizisinde ahirette bir kadın Windows kullanırdı ve Mahzar da kullanırdı. Hepimizin güzel anıları oldu zaman değişti, hiç durmadı yeni yeni şeyler çıktı fırsat bulursam 95 sürümünden ne varsa hepsini tek tek yüklemek isterdim. :) O hissiyatı tatmak isterdim. Bu da böyle bir yazı olsun içimden geldi eskileri yad ettik. İyi geceler..

Son düzenleyen: Moderatör:
Bizim okuldaki bilgisayar sınıfında Windows 95 vardı. 1998 doğumluyum ben de. Neyse hoca bir gün sınıfa geldi. Tam ders başlayacak, hoca bilgisayarlara Windows Xp kurulduğunu söyledi. Herkeste bir sevinç çığlıkları falan... Güzeldi.:kedi:

Bir başkaydı o sürümler ya :D

Doğru. Ben de o sürümleri kullandım. Hatta Windows 2000'i çok net hatırlıyorum. O zamanlar az mı mIRC'te sohbet etmedik. 😃

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı