Haylou T15 alınır mı?

Makaleler
2
Yer
Ankara
Kablosuz konusunda sorun çıkarmaması dışında hiçbir beklentim yok. Tüm gününü evde geçiren biri olarak düzgün bir oyuncu kulaklığım var fakat servisi bıraktığım için okula yürüyerek gidip geliyorum ve kablolu kulaklık sıkıntı çıkarıyor. Okula gidip gelirken ve okul içinde kullanabileceğim düzgün bir kulaklık mı, farklı bir tavsiyeniz var mı?

Kablosuz konusunda sorun çıkarmaması dışında hiçbir beklentim yok. Tüm gününü evde geçiren biri olarak düzgün bir oyuncu kulaklığım var fakat servisi bıraktığım için okula yürüyerek gidip geliyorum ve kablolu kulaklık sıkıntı çıkarıyor. Okula gidip gelirken ve okul içinde kullanabileceğim düzgün bir kulaklık mı, farklı bir tavsiyeniz var mı?
QCY T13 öneririm daha iyi ben de kullanıyorum.

Bütçe yetiyorsa Oppo Enco Buds daha iyi hocam.
Hocam T15 bende var gayet güzel kulaklık tavsiye ederim. Kulağı rahatsız etmiyor. Arkadaşın önerdiği ne kadar şarj olarak dayanıyor bilmiyorum. 4, 4.5 saat gidiyor benim T15'in şarjı.
QCY T13 kullanıyorum, 5-6 saat(müzik ve video) arası gidiyor. Tek sıkıntı çektiğim yanı bilgisayarda arada ses kesilmesi yaşadım. Bilgisayardan kaynaklı olabilir, emin değilim.

Bütçe yetiyorsa Oppo Enco Buds daha iyi hocam.

QCY T13 kullanıyorum, 5-6 saat(müzik ve video) arası gidiyor. Tek sıkıntı çektiğim yanı bilgisayarda arada ses kesilmesi yaşadım. Bilgisayardan kaynaklı olabilir, emin değilim.
Bütçeyi arttırırsam muhtemelen telefonla aynı marka diye Xiaomi Redmi Buds 3 lite alırım.

T15 çok iyi ve oyun modu bulunuyor fakat bazen geçtiğim dükkanlardan gelen frekanslar mı bozuyor ne yapıyorsa ses kesilmesi yapıyor, kutuya takıp geri çıkarmadan da düzelmiyor.

Geri
Yukarı