RTX3050 Ti ile Steam PUBG kasıyor

emre_2280

Centipat
Daha fazla  
3050 Ti 4 GB, 1x8 GB RAM laptopum var. Oyun normalde 60 ila 65 FPS fakat çatışmaya girdiğimde oyun donuyor veya drop giriyor. Sebebi nedir?

RAM yetersiz ekran kartı da çok iyi bir model değil ama ana sebebi RAM gibi gözüküyor, tabii tozlanma bakım da bir etken.

Öncelikle RAM yükseltin. ayrıca fazla RAM tüketen ayarlardan bir kaçını kısın. birde soğutucu kullanıyor musun? dereceler ne durumda?

Öncelikle RAM yükseltin. ayrıca fazla RAM tüketen ayarlardan bir kaçını kısın. birde soğutucu kullanıyor musun? dereceler ne durumda?
Derecelerde bir anormallik görmemiştim. Şuan sildiğim için tekrar bakamıyorum. Fazla RAM tüketen de pek bir şey açık değildi arka planda.

Derecelerde bir anormallik görmemiştim. Şuan sildiğim için tekrar bakamıyorum. Fazla RAM tüketen de pek bir şey açık değildi arka planda.
PUBG zaten raminizin yarısını kullanıyor. yarısıda işletim sistemi desek yetmiyor. anlamanın en iyi yolu MSI Afterburner'dan Genel RAM kullanımı ve RAM process açmak.

3050 Ti 4 GB, 1x8 GB RAM laptopum var. Oyun normalde 60 ila 65 FPS fakat çatışmaya girdiğimde oyun donuyor veya drop giriyor. Sebebi nedir?

Benimki de aynı ekran kartı 100 fps görüyorum sebebi RAM hocam arttırmanızı tavsiye ediyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı