Kitap Hayvan Çiftliği 9,52 TL

Esperoja

Kilopat
Makaleler
34
Yer
İstanbul
Can Yayınları'nın bu çeviri ve baskısı normalde 15-20 TL arasında bir ücret ile satılıyor. Amazon'da 9,52 TL, 5 TL'lik indirim büyük bir indirim olarak gözükmeyebilir ancak oran olarak bakılınca gayet iyi bir indirim. Kütüphanenizde yoksa bu indirim ile kütüphanenize ekleyin, kütüphanede bırakmayın ve kesinlikle okuyun.

Kitaplarda güzel fırsatlar oluyor ama hep bende olan kitaplar. Hocam başka kitaplar bulsanız biraz.😅
Bu arada programlama ile ilgili kitaplarda pek indirime denk gelmiyorum 50-100 verip almak zorunda kalıyorum denk gelirseniz konu açmanız harika olur.

Ortaokulda Türkçe öğretmenimiz bize okutmuştu sınavda onunla ilgili sorular sormuştu kitabı tam hatırlamıyorum ama sarmıştı beni.

Çoğu kişinin asıl manasını anlamadan popüler diye okuduğu kitap... Alın okuyun ama popüler olduğu icin değil verdigi mesaji anlayabilmek için.

Kısaca haddinden fazla gücün kişileri yozlaştırdığını, sözde demokrasinin bulunduğu, dikdatörlerin yönetimde olduğu toplumlarda halkın geçmişini unutmasının sağlandığını anlatmaya çalışıypr.

TR simülasyonu yani.

Kısaca haddinden fazla gücün kişileri yozlaştırdığını, sözde demokrasinin bulunduğu, dikdatörlerin yönetimde olduğu toplumlarda halkın geçmişini unutmasının sağlandığını anlatmaya çalışıypr.

TR simülasyonu yani.
Eğer bu kitabi sevdiyseniz Cesur Yeni Dünya adlı kitabı önerebilirim çok güzeldir o da.

Çoğu kişinin asıl manasını anlamadan popüler diye okuduğu kitap... Alın okuyun ama popüler olduğu icin değil verdigi mesaji anlayabilmek için.

Hocam fabl niyetine 12 -13 yaşında bir çocuk okumuyorsa, şahsın çıkarım yapma yetisinde ekstra bir problem yoksa adam gayet anlaşılır yazmış. Hatta daha anlaşılır olsun diye fabl gibi yazmış bence.

Kitabı 3-4 sene önce okumuştum o zamanlar "komünizm mantıklı mı" gibi bir soru vardı aklımda, mantıksız bir şey olduğunu güzle bir biçimde kavramıştım.
Okumayan için güzel fırsat.(o zaman 20 TL gibi bir ücrete almıştım 🥲)

Geri
Yukarı