Hazır şablonları kullanıp da ben yaptım diye övünenlerden tiksiniyorum

Steve Rogers

Kilopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Meslek
.
Evet, çevremde çok var. Hazır şablona sadece ismini yazıp da "animasyon yaptım, yeey" diye gezen ve hocaya bunu atan arkadaşlarım çok. Ben ise doğruluk meleği olarak benden istenen animasyonu teker teker el ile yapıyorum. Sonuç ise: Benim yaptığım çalışma pek hoş durmamış, hazır şablon ise çok güzel durmuş. Hoca da düşünüyor ki, "bu çocuk çok güzel çalışmalar yapıyor, ben işlerimi buna yaptırayım". Nasıl sinir oluyorum bir bilseniz.

Sadece içimi döktüm...

Evet, çevremde çok var. Hazır şablona sadece ismini yazıp da "animasyon yaptım, yeey" diye gezen ve hocaya bunu atan arkadaşlarım çok. Ben ise doğruluk meleği olarak benden istenen animasyonu teker teker el ile yapıyorum. Sonuç ise: Benim yaptığım çalışma pek hoş durmamış, hazır şablon ise çok güzel durmuş. Hoca da düşünüyor ki, "bu çocuk çok güzel çalışmalar yapıyor, ben işlerimi buna yaptırayım". Nasıl sinir oluyorum bir bilseniz.

Sadece içimi döktüm...

Hocanın istediği çalışmalar daha detaylandıkça hazır kaynak tükenecektir.

Hazıra konan bir kişi nasıl kendini geliştirebilir ki? En sonunda bir yerde takılacaklar. Hoca özgün bir iş yap dediği anda kitlenecektir.

Hazıra oturan arkadaşlar birazcık sıkıntılı oluyor zaten. Kendini de yüceltiyordur.

Yeni konular

Geri
Yukarı