Hazır sistem satan site güvenilirliği

turklokumu

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,
Bu önümüzdeki 1-2 ay içinde PC almayı düşünüyorum. ( hazır sistem veya toplama). Şu an için toplama PC, fiyatlar yüzünden pek mümkün gözükmemekte. Hazır sistem satan sitelere (GameGaraj, gaming.gen vb.) karşıda güven konusunda şüphelerim bulunmakta. Şikayet var yorumlarına baktığımda gaming.gen için kullanıcıların 1-2 hafta içerisinde sürekli mavi ekran hatası aldığının daha sonraki adımlarda da ürün iadesi almamak için her şeyi yapan bir firma olarak gördüm. GameGaraj içinde yine benzer sorunlar olduğunu gördüm. Bu gibi sitelerden hazır sistem almış arkadaşlar bu gönderi altına tecrübelerini aktararak yorum yapabilir mi acaba? Ben gibi bu sitelerden sistem almayı düşünen arkadaşlarda da bir fikir oluşur.

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şikayetvar'a sorun yaşamayan birisi neden yazsın? Site adı üstünde. Ayrıca sorunlar her şirkette, firmada olabilir, bir sorun olursa da ilgilenirler. İlgili bir firmadır Gamegaraj. Hızlıca sonuç alırsın. 10000 kişiden 10 tanesi sorun yaşayıp Şikayetvar'a yazıyor, kalan 9990 kişi sorunsuz kullanıyor, sorun yaşamayan 9990 kişi oraya yazmıyor mesela.

Şikayetvar'da zaten iyi yorum bulamazsın. Orası şikayet sitesi, tabii ki iyi yorum olmaz. Gamegaraj güvenli bir site. Forumda zaten öneriliyor. Gaming.gen hakkında ise bir fikrim yok ne yazık ki.

Abi şaka mısınız? Sorun şikayetlerin çokluğu. Hiçbir şirket tabi ki sorunsuz değildir ama hep aynı sorundan dolayı şikayet edilmesi sıkıntı. Lütfen o sitelerden alışveriş yapanlar yorum yapsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı