İnventus Bilgisayar Güvenilirliği

Abi adamlar hem dürüst hemde müşteri memnuniyeti konusunda çok iyiler.
Ben 2400 TL ye yakın alışveriş yaptım.
Adamlar, "hafta içi alma haftasonu indirim zamanı alırsın" diyebilecek kadar iş ahlakına sahipler.
Ayrıca dün bi sorun yaşadım sistemde, yalansız ve abartısız sağolsun benimle 26 dk aralıksız telefon ile görüşerek yardımcı olmaya çalıştılar.
Bu zamanda böyle dürüst ve müşteriye yardımcı firma çok azdır zannımca..

Gördüğüm en dürüst ve güvenilir bilgisiayar firması. Ucuza gelsin diye normalde sistemi farklı yerlerden fiyata göre toplayacaktım ama destek amacıyla hepsini Inventus'dan toplamaya karar verdim. Her aradığımda cidden yardım edecek çözümler üretiyorlar. Kesinlikle öneririm. Kablolama bayağı iyi aynı şekilde.

İlk defa duyuyorum ve hakkında kötü yorum yok.Fiyatları abartılı değil bazı ürünler ucuz bulunabilirken bazıları tam piyasa fiyatında.Abartılmış hiçbir fiyat göremedim

Kablolaması nasıldır biliyor musun?
Ben de İnventus'dan aldım ve adamlar gerçekten çok iyi. Bir kablolama yapmışlar oh mis. O kablolamayı ben 8-10 saat uğraşsam yapamam. Aynı zamanda şu notu da düşeyim, ben bilgisayarımı aldığımda R5 1600 950, MSI 1050 TI Gaming 920 liraydı. Ben İnventus'dan işlemciyi 800 liraya, ekran kartını da 810 liraya aldım. (İndirim yoktu,normal fiyatlarıydı.) Yani adamlar iyi oldukları gibi ucuza da veriyor. Ve senin isteğin üzerine sistemi test edebiliyorlar. Bana 1 saat içinde vereceklerini söyledikten sonra onlardan rica ettim, ertesi gün de kasa onlarda kaldı ve dediklerine göre 16 saat aralıksız test yapıp kasanın jer parçasını denemişler hatta SSD'nin okuma yazma hızı çok düşük gelince SSD'yi değiştirmişler.

Son düzenleme:
Geçen sene montaj dahil toplama bilgisayar siparişi verdim. Kablolama vs tek kelimeyle kusursuzdu. O konuda şüpheniz olmasın. Dün de inventus.com.tr den sipariş verdim montajı yapacaklar. İsterseniz geldiği zaman kasa içi fotoğrafını paylaşabilirim.

Paylaşırsan güzel olur.
Kargoya vermemişler. Haftaya elimde olur şu an montaj aşamasında. Geldiği zaman paylaşırım.

Önceki mesajımı düzenleyemiyorum maalesef. O yüzden kusurabakmayın.

Kasa bugün elime ulaştı. Kablo bağı resimdeki gibi. Gerçi pek kablolama yok ama idare edin :))

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2018-02-12 at 19.09.32(1).jpeg
    WhatsApp Image 2018-02-12 at 19.09.32(1).jpeg
    284,6 KB · Görüntüleme: 344
  • WhatsApp Image 2018-02-12 at 19.09.32.jpeg
    WhatsApp Image 2018-02-12 at 19.09.32.jpeg
    312,8 KB · Görüntüleme: 371
Kargoya vermemişler. Haftaya elimde olur şu an montaj aşamasında. Geldiği zaman paylaşırım.

Önceki mesajımı düzenleyemiyorum maalesef. O yüzden kusurabakmayın.

Kasa bugün elime ulaştı. Kablo bağı resimdeki gibi. Gerçi pek kablolama yok ama idare edin :))
kasa toplama ile ilgili pek bilgim yok da şu sağ alttaki kablolar ne kablosu?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı