HD 4850 Windows 8.1 Sürücüsü

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Rust Oyuncu

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ekran kartının driverinı yüklemesek ne olur?

Benim ekran kartı HD 4850 işletim sistemii 8.1 buna uygun driveri yok.
Yardımınızı bekliyorum.
Vakit ayırdınız için teşekkkürler...

Mikail 13.4 beta indirdim masaüstü sğ tıkladıgımda "catalysty control center" ı tıkladıgımda hata veriyor. Masaüstünde verimsiz ama oyunda o kadar sorun olmuyor. O beta ATI Mobility Radeon HD 4850 (M98) bu ekran kartı için geçerli mi acaba...

sürücü.PNG

Bilgisayarınızda windows 8.1 kurulu ise bu hatayı almanız normal çünkü windows 8.1 desteklemiyor bu ekran kartı yapacağınız şey basit ilk önce ekran kartını tamamen kaldırınız.Daha sonra 13.4 beta sürümü indirip kurunuz en son sizin aldığınız uyarı kısmı çıkacak tamam diyin ve aygıt yöneticisi girin görüntü bağdaştırıcılarını açıp
ATI Radeon HD 4850 Series sağ tıklayıp özellikler diyiniz sürücü kısmında sürücüye geri dön butonu olacakdır ona tıklayınız ve daha sonra sürücü güncelleştir diyiniz sürücü yazılımını için bilgisayarımı tara diyiniz.C:\AMD\AMD_Catalyst_13.4_Legacy_Beta_Vista_Win7_Win8\Packages\Drivers\Display\W86A_INF bunu yazınız ve ileri butonuna basınız.Daha sonra C:\AMD\AMD_Catalyst_13.4_Legacy_Beta_Vista_Win7_Win8 içerisindeki setup.exe'yi yönetici olarak çalıştırınız ve kurulumu yapınız sorununuz çözülecektir.

Eğer yapamazsanız teamwiver desteğide verebilirim. Bu arada teamwiver desteği serbestmi değilmi bilmiyorum yasak ise rica ediyorum ceza vermeyiniz bilgilendiriniz.

Eyvallah sağ olasın. Hata falan almadan Catalyst Control Center'ı açabiliyorum. Sorun çözüldü.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı