HD 5500 sistem Outlast'ta 82 dereceye çıkıyor

Alf0nz0

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar oyunu 10 dk oynadım ve 82 dereceye çıktı ilk 10 dakikada normal midir 85 çıkarsa arkadaşlarım PC'yi direkt kapa diyorlardı bende alf 4 çektim 85 çıkmasın diye.
Ekran kartı: AMD Radeon HD 5500.

Arkadaşlar oyunu 10 dk oynadım ve 82 dereceye çıktı ilk 10 dakikada normal midir 85 çıkarsa arkadaşlarım PC'yi direkt kapa diyorlardı bende alf 4 çektim 85 çıkmasın diye.
Ekran kartı: AMD Radeon HD 5500.
Eski kartların ısınmaları çok normal . Fakat bakımı yapılmadıysa termal macun yenileme vakti gelmiş demektir.

2019 ve 2020 yılında yapıldı tekrar mı yapmam lazım ben böyle işlerden çok anlamam.

Var.

Hocam bir zahmet en son bakımdan sonra 2 yıl geçmiş o termal macun tuğla duvar tutacak katılığa gelmiştir. Çok anlamıyorsanız yakınınızdaki bir bilgisayarcıya götürüp belirtebilirsiniz. Elinizde termal macun varsa kendiniz de yapabilirsiniz çok tedirgin olmanıza gerek yok sakin ve temkinli olmak yeterli.

Hocam bir zahmet en son bakımdan sonra 2 yıl geçmiş o termal macun tuğla duvar tutacak katılığa gelmiştir. Çok anlamıyorsanız yakınınızdaki bir bilgisayarcıya götürüp belirtebilirsiniz. Elinizde termal macun varsa kendiniz de yapabilirsiniz çok tedirgin olmanıza gerek yok sakin ve temkinli olmak yeterli.

Ben tedirgin değilim bundan önce bir ekran kartı yakmıştım.

Kasa temiz hava alabiliyor mu? Eğer kasanın hava almasında sıkıntı yoksa yine termal macun yenileme zamanı gelmiş gibi.

Kasa hava alabiliyor içeri soğutan bir tane daha fan var havada alabiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı