HD 6570 ekran kartımdan görüntü alamıyorum

beraybakiç

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, benim AMD Hd 65701gb 128 bit ekran kartım var. Bu sabah bilgisayarı açtım ve görüntü gelmiyordu. Belki bir problem olmuştur deyip bir kaç kere kapayıp açtım ve hala görüntü gelmiyordu, arkadaş ortamında falan ekran kartı yanmıştır dediler baya korktum açıkçası bilenlere sorayım dedim. Bunun bir çözümü var mı ? Bilen varsa yazarsa çok sevinirim. Farklı bir güç kaynağı takmayla ilgisi yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakart üzerindeki VGA girişine takınca görüntü geliyorsa eğer senin ekran kartı girişindeki pinleri bir kontrol et bence.

Anakart üzerindeki VGA girişine takınca görüntü geliyorsa eğer senin ekran kartı girişindeki pinleri bir kontrol et bence.
Televizyona hdmı'dan bağlanıyorum vga'dan bir monitöre bağlanma şansım yok ekran kartının hdmı girişinde de bir problem yok gibi.

Bence bir göster sor "nesi var diye?" bize söyle bizde alternatif yolu var mı yok mu bakarız :) Sonra da götürürsün tamir etsinler.

Yandıysa eğer yeni nesil ekran kartlarına geçmeni tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı