HD 6570 ekrana görüntü gelmiyor

Ardi

Kilopat
Yer
KOSOVA-PRIZREN
Daha fazla  
Ekrana goruntu gelmiyor ekran karti calısıyor. Ekran kartim Amd Radeon Hd 6570 2gb 128 bit ddr3. Ekran kartini baska bilgisayarda denedim calısıyor .

Sistemim
  • Cpu:Amd 64x2 3.0ghz (2cpu)
  • Ram:2x2gb 1333mhz
  • Hard disk:500gb
  • Amd radeon hd 6570 2gb 128bit ddr3
  • Winows 7 home premium 64 bit.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet kart tam yerine oturuyor. Ama ekrana goruntu gelmiyor. Sorun karta degil ama nerde bende bilmiyorum. Bi suru kart denedim ama yine ayni sorun la karsilastem.

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha önceden ekran kartı varmıydı? O işlemciyi tam bilmiyorum ama, bios ta görüntünün onboard danmı yoksa harici ekran kartındanmı verileceği hakkında bir bölüm vardı?

Ekran kartının fanları falan dönüyormu? Bip sesi falan geldimi?

Bence farklı kabloyla deneyin. Sonuç nedir ?
PC'nin onboard girişinden görüntü alarak BIOS'a girin. VGA Ayarını bulun ve "Auto" yapın. Sonra ekran kartını takın deneyin. Görüntü gelmiyorsa anakartta PCI slotunda sıkıntı vardır.

bende aynı sorunu yasamıstım eğer sorunlarımız aynıysa tabi. hd6570 aldığım ekran kartını taktım çalıştırdım. siyah ekran geldi görüntü gelmedi. ilk olarak powerda sorun var sandım. 250w çünkü. daha sonra powerda sorun olsa aldığım yer mavi ekran geleceğini söylemişti. daha sonra eski ekran kartını takıp eski driverlerı sildim. hd6570'i tekrar taktığımda çalıştı. bununla ne kadar alakası var bilmiyorum ama benim sorunum böyle çözüldü. fakat powerında veya anakartındada sorun olabilir.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı