HD 6850 FurMark testinde sıkıntı var mı?

onurcavus111

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 500 TL'ye HD 6850 buldum arkadaştan. FurMark testi sonuçlarını aldım kartta herhangi bir sorun var mı yok mu? Bilen arkadaşlar yazabilir mi?

Dosya Ekleri

• 4d60b05d-99e6-44bb-ace8-fdf064ec9298.jpg
    4d60b05d-99e6-44bb-ace8-fdf064ec9298.jpg
    190,1 KB · Görüntüleme: 63
Hiçbir şey belli olmasa da sıcaklık 68 derece sanırım. FurMark dandik bir yazılım, neyin ne olduğunu öğrenmek için OCCT'ye de sokabilirsiniz. Zaten yılların kartı, bununla mining yapacak halleri de yok. Fırınlama vb. yapılmadıysa alın kullanın, en fazla CW çıkar bir zamandan sonra.

Hiçbir şey belli olmasa da sıcaklık 68 derece sanırım. FurMark dandik bir yazılım, neyin ne olduğunu öğrenmek için OCCT'ye de sokabilirsiniz. Zaten yılların kartı, bununla mining yapacak halleri de yok. Fırınlama vb. yapılmadıysa alın kullanın, en fazla cw çıkar bir zamandan sonra.

Daha önce kartın tamir görmediğini söyledi ama resimde dikkatli bakınca etraf bilgisayarcı gibi görünüyor tamir edip satabilir bir de başka kart buldum GTX 550 Ti en son 570 TL diyor sence hangisini almalıyım.
Sıcaklığı 60 küsur gibi görünüyor. Öyleyse iyi. Ekran kartını daha fazla zorlayabilecek bir yazılım olmadığı için FurMark testi isteriz zaten. Dandik değil yani.

Başka kart buldum GTX 550 Ti fiyat olarak en son 570 TL diyor sence hangisini almalıyım bir de GTX 550 Ti olan benimle aynı şehirde HD 6850 başka şehirde.

Daha önce kartın tamir görmediğini söyledi ama resimde dikkatli bakınca etraf bilgisayarcı gibi görünüyor tamir edip satabilir bir de başka kart buldum GTX 550 Ti en son 570 TL diyor sence hangisini almalıyım.

Başka kart buldum GTX 550 Ti fiyat olarak en son 570 TL diyor sence hangisini almalıyım bir de GTX 550 Ti olan benimle aynı şehirde HD 6850 başka şehirde.

Furmark yaptır. Sıcaklıklar 75'in altındaysa al.

Geri
Yukarı