HD 7850 Crysis 3 için yeterli mi ?

FXAA ve 4X ayarı aynıdır zaten bir fark yok.

FXAA ayarını kullanıcılar tamamen kapatmak olduğunu sanıyorlar, aslında FXAA ayarı da bir ayardır. Hatta bir çok oyunda sadece bu ayar var 8X ayarı falan olmuyor, Crysis 3 bir PC oyunu olduğu için 8X ayarı var.

Oynuyabilirim yani :)

- - - Güncellendi - - -

Bir de yazım kurallarından her gün ceza yiyoruz arkadaşım ufak tefek şeyleri gözünüzde o kadar büyütmeyin burda sınava girmiyoruz.

- - - Güncellendi - - -

İnsanlara yardımcı olmak istiyorsunuz tamam iyi güzel oluyorsunuzda ama de'da eklerini falan ayrı yazın diyorsunuz bir de ceza atıyorsunuz o zaman nasıl yardımcı olmayı düşünüyorsunuz ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oynuyabilirim yani :)

- - - Güncellendi - - -

Birde yazım kurallarından hergün ceza yiyoruz arkadaşım ufak tefek şeyleri gözünüzde o kadar büyütmeyin burda sınava girmiyoruz.

Şayet ilk başta sıkıcı bir durum oluyor ama şimdi sadece burada değil diğer sitelerde veya başka yerlerde de düzgün yazmaya başladım. :D İyi oluyor.

Neyse bir kenera yazım kurallarını da, Crysis 3 için HD7850 2 GB 256 bit'lik ekran kartım yeterli olur mu? Bir de 2 ay sonra İşlemci, Anakart, 8 GB RAM falan alacağım bunları da göz önünde bulundurursak rahat bir şekilde bu oyunu oynayabilir miyim ?

Son düzenleyen: Moderatör:
"Oynumak" ne demek bilmiyorum ama oynayabilirsin iyi seviyede. ;)

Bu arada en kötü 12 yıl okuduğunu düşünürsek, dikkat etmemiz gerektiğini anlayacaksın sen de hak vereceksin. Forum diye küçük görme yazdıklarını, burada yazdıkların senin diline ne kadar sahip çıktığını gösterir bir nebze. Aykut arkadaşımızın da yazdığı gibi alışacaksın daha ilk konun ve yorumların. Dikkat etmeye çalışırsan sen de fark edeceksin hatalarının asgari seviyeye indiğini. "Bana ne, ne işime yarayacak ki?" deme, lazım olur. Yazım kuralları önemli, dilimiz önemli. Hislerime göre 1993 veya 1994 doğumlu ya da sonra doğumlusun. Neyse uzatmaya gerek yok, alışırsın uzaklaştırma alsan da farklı bir hesapla gelir daha düzgün şekilde devam edersin. Kolay gele. :)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı