HD7870 LoL Kasma Sorunu

burak3212

Hectopat
Daha fazla  
Pc özellikleri:

İşletim sistemi : Windows 7 64bit Home premium

İşlemci için özel fan stok fan yok :
HYPER TX3 EVO LGA775/1155/1156/1366 & AM2/AM2+AM3/AM3+/FM1 İŞLEMCİ SOĞUTUCU - İşlemci - Soğutma Sistemleri - Vatan Bilgisayar

Bilgisayarım 4 gün once formatlandı.
Formatlanmadan öncede kasma vardı formattan sonra bayağı bir arttı.
Kasmanın işletim sisteminden olduğunu düşünerek yeni bir cd aldım.
Ekran kartı driverini asusun sitesinden indirdim ancak 3 tane 7870 ekran kartı için vardı. Bende bitanesini indirdim sorun çıkmadı kartı tanıdı.
Anakartımın driverini cdsinden yukledim bunlar haricinde başka birşey yüklemedim.
League of Legends'da aşırı bir kasma var ciddi derecede ve ayarlarım orta derece normalde full+ full oynamam gerek.
Neden bu bilgisayar bu donanımların hakkını vermiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakartın sürücülerini Asus'un sitesinden, ekran kartının sürücüsünü AMD'nin sitesinden indirip kurun. Ayrıca BIOS güncelleyip Windows 8.1'e geçmenizi öneririm.

Evet 7800 rpm 1 tb harddisk wd'nin harddiski yeni. 
Anakartın sürücülerini Asus'un sitesinden, ekran kartının sürücüsünü AMD'nin sitesinden indirip kurun. Ayrıca BIOS güncelleyip Windows 8.1'e geçmenizi öneririm.
Deniyorum Win8 için biraz daha zamanım var.

Anakartımın sürücülerini Asus'un sıtesinden, ekran kartımınkileri ise AMD'nin sitesinden indirip tekrar kurdum. Aygıt yöneticisinde herhangi bir eksik gözükmüyor. Windows update'den de sürücülerimi güncelle dedim, zaten güncel diyor. BIOS'umu güncellemedim, bir de Windows 8 kullanmıyorum o kadar. Şu an iş yerindeyim, eve gidince BIOS'umu da güncellerim. O kadar fark edeceğini düşünmüyorum.
Yukarıda yazdıklarımdan hangilerini yaptınız?

Ben Asus HD 7770 DCU 2 kullanıyorum. Full grafik ayarlarıyla League of Legends oynuyorum, gram kasma yok. Bence AMD'den güncel driverı indirip kur. Düzelmesi lazım.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı