HDD için dönüştürücü önerisi

Rwein

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba dostlarım. Eski bir masaüstü bilgisayarımdan aşağıya linkini bıraktığım HDD'yi çıkardım.
Bu HDD'yi harici disk olarak kullanabilmem için bu işlevi gösteren uyumlu bir aparata ihtiyacım var.
Bazı dosyalarımı HDD'nin içinde saklayıp yeri geldiği zaman kablo vasıtası ile laptopuma bağlayıp dosya alışverişi yapmamı sağlayacak hangi dönüştürücüyü almalıyım?
Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu üründen bir kaç defa satın aldım. hız olrak gayet iyi. SMART özelliği de var yani HDD'de BADSECTOR olup olmadığına falan bakabiliyorsunuz. Tek sorun biraz boşluk kalıyor HDD'yi takınca (ayrıntıya takılan biri değilseniz rahatsız etmez) O sorunu sünger veya plastik bir conta ile hallettim. Fiyat biraz artmış gibi :)
Codegen Codmax 3.5" USB 3.0 Sata 3 Disk Kutusu

Bu üründen birkaç defa satın aldım. Hız olrak gayet iyi. Smart özelliği de var yani HDD'de BADSECTOR olup olmadığına falan bakabiliyorsunuz. Tek sorun biraz boşluk kalıyor HDD'yi takınca (ayrıntıya takılan biri değilseniz rahatsız etmez) O sorunu sünger veya plastik bir conta ile hallettim. Fiyat biraz artmış gibi :)
Codegen Codmax 3.5" USB 3.0 Sata 3 Disk Kutusu

Teşekkür ederim hocam. Bir şey danışmak istiyorum, HDD dönüştürücülerin çok sağlıklı olmadığı ve bozulmalar yaşandığını söylüyorlar. Linkini attığınız tipte bir ürün alıp hiçbir sorun yaşamadan uzun süre kullanabilir miyim ya da doğrudan harici disk mi almak daha güvenli olur? İçinde geçmişime dair bütün fotoğraflarım olacak onları yedeklemek için kullanacağım zarar gelirse mahvolurum😅

Teşekkür ederim hocam. Bir şey danışmak istiyorum, HDD dönüştürücülerin çok sağlıklı olmadığı ve bozulmalar yaşandığını söylüyorlar. Linkini attığınız tipte bir ürün alıp hiçbir sorun yaşamadan uzun süre kullanabilir miyim ya da doğrudan harici disk mi almak daha güvenli olur? İçinde geçmişime dair bütün fotoğraflarım olacak onları yedeklemek için kullanacağım zarar gelirse mahvolurum😅
Rica ederim hocam. Ben 3 arkadaşa alıverdim aynısından. Yaklaşık 1 seneyi geçti hala bir şikayet gelmedi. Tabi elektronik alet biraz şans işi :) Karar sizin :) Yedek konusunda takıntılı olanlar yedeğin yedeğini alıyorlar :)

Rica ederim hocam. Ben 3 arkadaşa alıverdim aynısından. Yaklaşık 1 seneyi geçti hala bir şikayet gelmedi. Tabii elektronik alet biraz şans işi :) Karar sizin :) Yedek konusunda takıntılı olanlar yedeğin yedeğini alıyorlar :)

Tekrar teşekkür ederim ben de öyle yapacağım sanırım :)

Yeni konular

Geri
Yukarı