[Hediye] Need for Speed Kapalı Beta Kodu

Siz bilirsiniz. Ama sonuçta aynı oyunu daha yüksek çözünürlükle daha iyi grafikle oynamak daha mantıklı bence. Birde Türkiye'de PS4 daha yaygın. Takas sistemi, oyun bulmak falan daha kolay.
O konuda haklısınız. Hangi konsolu tercih etmeliyim kararsızım açıkçası.

XBox 360 sahibiyseniz geriye uyumluluktan dolayı XBox One önerirdim ama sanırım onu satmışsınız. O yüzden PS4 mantıklı bence.

XBox 360 sahibiyseniz geriye uyumluluktan dolayı XBox One önerirdim ama sanırım onu satmışsınız. O yüzden PS4 mantıklı bence.
Evet satalı 1 ay oluyor konsolsuzluk ve oyun oynayamamak kötü :)

Her iki konsolda da olan oyunları 720P oynamak mı kendinize çekiyor acaba? Çünkü grafik olarakta az da olsa PS4 önde. Grafik dışında XBox One'da 10 oyundan 2'si 1080P iken PS4'te 10 oyundan 9'u 1080P.
Grafik konusunda şuan için haklı olabilirsin ileride XBox için Dx12 çıkınca çoğu oyunu 1080p yaparlar. XBox ve Ps4 ü tutmuyorum ve sahibi değilim ama bana kalırsa Dx12 XBox One'ye gelince Ps4 ile kafaya olacak grafiklerde ve çözünürlülükte.

Grafik konusunda şuan için haklı olabilirsin ileride XBox için Dx12 çıkınca çoğu oyunu 1080p yaparlar. XBox ve Ps4 ü tutmuyorum ve sahibi değilim ama bana kalırsa Dx12 XBox One'ye gelince Ps4 ile kafaya olacak grafiklerde ve çözünürlülükte.
Ne DX12 imiş arkadaş. Görende sanacak sadece XBox One içinde bir işlemci ve ekran kartı var PS4 oyunları zihin gücüyle çalıştırıyor. XBox One'a da performansı o kadar arttırıyorsa artık X1 oyunları 1080P 30 FPS, PS4 oyunları 1080P 60 FPS olur. Genelde 900P 2-3 oyunda 720P çalışan bir konsol birden bire 1080P çalışacaksa PS4 artık uçar.

Ne DX12 imiş arkadaş. Görende sanacak sadece XBox One içinde bir işlemci ve ekran kartı var PS4 oyunları zihin gücüyle çalıştırıyor. XBox One'a da performansı o kadar arttırıyorsa artık X1 oyunları 1080P 30 FPS, PS4 oyunları 1080P 60 FPS olur. Genelde 900P 2-3 oyunda 720P çalışan bir konsol birden bire 1080P çalışacaksa PS4 artık uçar.
DX12 sadece XBox'a gelecek ve söylenene göre %50 performans artışı sağlıyor.

DX12 sadece XBox'a gelecek ve söylenene göre %50 performans artışı sağlıyor.
AMD'de %250 falan performans artacak diye bir şeyler uydurmuştu ama yalanlandı onlar. Ayrıca neden DX12 sadece XBox One'da etki gösterecek onu anlamadım. İki konsolda AMD'nin APU çözümlerini kullanmıyor mu?

AMD'de %250 falan performans artacak diye bir şeyler uydurmuştu ama yalanlandı onlar. Ayrıca neden DX12 sadece XBox One'da etki gösterecek onu anlamadım. İki konsolda AMD'nin APU çözümlerini kullanmıyor mu?
Yazılımdan dolayı galiba başka bir forum sitesinde görmüştüm. Valla çok bilen biri gibi gözükmek istemiyorum. Ben sadece yazılım dan alıyorum konsollarda sadece hayatımda hiç konsol sahibi olmadım.

Yazılımdan dolayı galiba başka bir forum sitesinde görmüştüm. Valla çok bilen biri gibi gözükmek istemiyorum. Ben sadece yazılım dan alıyorum konsollarda sadece hayatımda hiç konsol sahibi olmadım.
Dediğim gibi ikisi de AMD'nin APU çözümlerini kullanırken birinin %50 performansını arttırıp öbürünün olduğu yerde oturması mantıklı gelmiyor. İlla Sony'de buna karşılık bir şeyler yapacaktır.

Sana bir şey sorabilir miyim PS4 almadığın için pişman mısın yoksa iyiki XBox aldiğin için memnun musun?

Şuana kadar 1 kez olsun keşke demedim, xbox ile hiçbir eksiklik hissetmedim, son derece memnunum.

Halo veya Forza serisi fanı ise bence çok mutludur. Eğer değilse pişmandır. Belki de Sunset Overdrive ha :D

Türkiye'de halo seven birini hiç görmedim ben, Forza harika bir SIMILASYON tarzı bir oyundur. Ps4'ün bazı özel oyunları dışında hiç hevesim olmadı. Sanırım sen biraz Ps sevenlerdensin o yüzden sonuna kadar savunabilirsin. Her 2 konsolu da (Önceki nesiller de dahil) kullanmış biri olarak aralarında saf oyun oynarken gamepad harici bir fark yok diyebilirim. Yani hangisini alacağın hangi markayı sevdiğine bağlı sadece.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı