Helikopter ile dağa iniş yaptığımız askeri oyunun adı nedir?

Geçmişte küçük iken oynadığım bir oyundu ve grafikleri o kadar da kötü bir oyun değil di tahminimce 2010 veya sonrasında çıkmış olması lazım ilk görevi ise bir helikopter oyuncu ile birlikte toplam 4 askeri dağ düzlüğü gibi bir yere bırakıp gitmesi ve askerlerin patika ve siperlerin içinden geçerek düşmanlarını vurduğu bir oyundu aranızdan bu oyunu bilen var mı?
Hocam oyun Delta Force - Black Hawk Down. Küçükken favori oyunlarımdan birisiydi. Sizin grafikleri şimdiki zamana göre iyi hatırlamanızın sebebi küçükken oynamanızdan kaynaklı çünkü küçükken oynadığınız oyun o dönemin grafik olarak üst düzey oyunlarından birisi olduğu içindir. Anlattığınız tarzda başka oyun hatırlamıyorum ve söylediğiniz tüm senaryolar Black Hawk Down'a uyuyor.

Hocam oyun Delta Force - Black Hawk Down. Küçükken favori oyunlarımdan birisiydi. Sizin grafikleri şimdiki zamana göre iyi hatırlamanızın sebebi küçükken oynamanızdan kaynaklı çünkü küçükken oynadığınız oyun o dönemin grafik olarak üst düzey oyunlarından birisi olduğu içindir. Anlattığınız tarzda başka oyun hatırlamıyorum ve söylediğiniz tüm senaryolar Black Hawk Down'a uyuyor.
Hocam haklı olabilirsiniz belki de ben yanlış hatırlıyorumdur ama oyunun başında helikopter ile uçurum gibi bir yerin yanına indiğimize ve düşmanlarımızın arkasından gizlice ilerlediğimizi çok net hatırlıyor gibiyim belki de ben yanlış hatırlıyorumdur.

Geri
Yukarı