Çözüldü Hellblade 2 yüksek ayarlar sistem gereksinimi nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

yusuf_emir_cnd

Picopat
Daha fazla  
RAM
G-skill 3600mhz 2×8gb
Ekran kartı
Asus rtx 3060 dual
Anakart
B660 mk d4
İşlemci
İ5-12400
Hellblade 1'in final sahnesinde bile RTX 3060'la 30 FPS'e kadar düştüm. Şimdi 2. oyunu çıkacak acaba en yüksek grafiklerle oynama şansım var mı bu oyunu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sistem gereksinim bilgisi şu anlık yok ancak 3060 ile 1080P- High-Ultra arası DLSS ile rahat oynarsın diye düşünüyorum. 2017’de çıktığında GTX 770 isteyen bir oyundu. Grafiksel anlamda ağır bir oyun olmasına rağmen henüz 3060’ı minimal limitte istemeyecek bir oyun olamaz. Şu anda 3060 her oyunu rahat açar, birçoğunu da yüksek ve ultrada rahat oynarsın.
Sistem gereksinim bilgisi şu anlık yok ancak 3060 ile 1080P- High-Ultra arası DLSS ile rahat oynarsın diye düşünüyorum. 2017’de çıktığında GTX 770 isteyen bir oyundu. Grafiksel anlamda ağır bir oyun olmasına rağmen henüz 3060’ı minimal limitte istemeyecek bir oyun olamaz. Şu anda 3060 her oyunu rahat açar, birçoğunu da yüksek ve ultrada rahat oynarsın.

Çözüm
Sistem gereksinim bilgisi şu anlık yok ancak 3060 ile 1080p- high-Ultra arası DLSS ile rahat oynarsın diye düşünüyorum. 2017'de çıktığında GTX 770 isteyen bir oyundu. Grafiksel anlamda ağır bir oyun olmasına rağmen henüz 3060'ı minimal limitte istemeyecek bir oyun olamaz. Şu anda 3060 her oyunu rahat açar, birçoğunu da yüksek ve ultrada rahat oynarsın.

Vallahi 1. oyunun final sahnesinde ekran kartım ağlamıştı. 20-30 FPS falan oluyordu Ray Tracing'i düşürünce 70'e yükseldi geri. Hatta Ray Tracing'i kapatınca 150 olmuştu. Çok garip Ray Tracing'in bu kadar ağır olduğunu bilmiyordum :D

Vallahi 1. oyunun final sahnesinde ekran kartım ağlamıştı. 20-30 FPS falan oluyordu Ray Tracing'i düşürünce 70'e yükseldi geri. Hatta Ray Tracing'i kapatınca 150 olmuştu. Çok garip Ray Tracing'in bu kadar ağır olduğunu bilmiyordum :D
RT çok ağırdır hocam tabii düşer ha bir de her oyunda optimize olmuyor ondan da sonlarda düşmüş. Sizin kart normalde rahat oynatır yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı