Hem çalışıp hem de YKS'ye hazırlanmak

giizemy

Zeptopat
Daha fazla  
Bu sene 8-5 olacak şekilde bir yerde çalışmayı düşünüyorum ama aynı zamanda YKS'ye hazırlanmak istiyorum. Mezunum geçen seneden bilgilerim taze eksik olduğum yerleri biliyorum akşam 6'dan sonra ve hafta sonları çalışabilirim. Sizce 20k için bu süreleri verimli kullanarak başarılı olabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sene 8-5 olacak şekilde bir yerde çalışmayı düşünüyorum ama aynı zamanda YKS'ye hazırlanmak istiyorum. Mezunum geçen seneden bilgilerim taze eksik olduğum yerleri biliyorum akşam 6'dan sonra ve hafta sonları çalışabilirim. Sizce 20k için bu süreleri verimli kullanarak başarılı olabilir miyim?

Çok zor.

Zor gelir, ders çalışmaya haliniz kalırsa anca.

Tamamen yaptığın işe bağlı. Tüm gün ayakta durup üretim şeklinde çalışırsan ve benim gibi 8-6 çalışırsan hiçbir şekilde yapılmıyor. Dediğin gibi 8-5 ve masabaşı veya en azından onun kadar rahat bir işte çalışırsan biraz mümkün. Denendi onaylandı.

Sayısalda mısın yoksa eşit ağırlıkta mısın?
sayısal

Tamamen yaptığın işe bağlı. Tüm gün ayakta durup üretim şeklinde çalışırsan ve benim gibi 8-6 çalışırsan hiçbir şekilde yapılmıyor. Dediğin gibi 8-5 ve masabaşı veya en azından onun kadar rahat bir işte çalışırsan biraz mümkün. Denendi onaylandı.
haftanın 2 günü gidip masa başı 3 günü evden çalışıcam, geçen sene 83k yaptım temelim olduğu için eksiklerimi kapatarak gidersem yapabilirim gibi düşünüyorum evet muhakkak zor olacaktır ama imkansız değil gibi. Siz istediğiniz sıralamayı yapamadınız sanırım :(

Son düzenleme:
Sayısal.

Haftanın 2 günü gidip masa başı 3 günü evden çalışacağım, geçen sene 83K yaptım temelim olduğu için eksiklerimi kapatarak gidersem yapabilirim gibi düşünüyorum evet muhakkak zor olacaktır ama imkansız değil gibi. Siz istediğiniz sıralamayı yapamadınız sanırım :(

Dediğiniz gibi ise eğer bence yapabilirsiniz pes etmeyin. Benim sürecim biraz fazla yoğundu maalesef iş anlamında eve aşırı bitkin geliyordum. Akşam 7 de anca eve varıyordum duş yemek çay derken zaten saat 9 oluyordu. Haliyle o saatten sonra o bitkinlikle pek fazla bir şey yapamadım açıkçası. Bence güzel bir plan program yapıp devamlılığı sağlarsanız mutlaka başarırsınız diye düşünüyorum. Çalışma koşulları ve şartları buna müsaade ediyor.

Zor ama imkansız değil tabii.

Çok zor. YKS'ye çalışırken sadece YKS'ye odaklanılmalı.

Geri
Yukarı