Hem Oyun Hem de İş Bilgisayarı İçin Ne Yapılamlı

Forever

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaslar forumda yeniyim.Bilgisayarım bu günlerde çok yavaşlamaya başladı.Oyun yüklersem işlerimi yapamıyorum ama uzun zamandır beklediğim GTA 5 çıkTı :).
Öncelikle bilgisayarımın ekran kartı AMD 5500 HD 3.00 ghz sizce yeterlimi?
Eğer yetyersizse hanghi ekran kartının almalıyım?
2gb Ram var sizce düşükmü düşükse ucuz bir alabileceğim bir marka varmı?(GDDR3)
Crackli programlar kullanmamım en kötü sonucu ne olabilir?
Bu arada hala tüplü monitor kullanıyorum ve geçenlerde sanırım tüp bitti.İyiki magicbrigt özelliği vardı.Ancak fazla dayanmaz o yüzden bildiniz uzun ömürlü bütçeye uygun bir monitor varmI?
Ve bu gün(çok soru sormumu farkındayım kusura bakmayın)internertim çok yavas eger sizdede böyle bir sorun varsa lütfen yazın.
VERDİNİZ HER CEVAP İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM...

Bu arada GTA 5 çıkmadı PC'ye. Donanım ile ilgili sorularınıza cevap veremem çünkü oyunun daha sistem gereksinimleri bile ortada yok. PC'ye çıkacağı bile belli değil. Sürücülerini güncel tut. Windows güncellemelerini yap. Sistem Geri Yüklemeyi kapat. Çöp dosyaları ve kayıt defterini CCleaner ile temizle. Gereksiz hizmetleri kapat. Gereksiz programları kaldır. Bilgisayar hızlanır. Bir de cracklı programlar veya oyunlar kullanırsan virüs bulaşabilir. Sağlam bir antivirus kullan. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu arada GTA 5 çıkmadı PC'ye. Donanım ile ilgili sorularınıza cevap veremem çünkü oyunun daha sistem gereksinimleri bile ortada yok. PC'ye çıkacağı bile belli değil. Sürücülerini güncel tut. Windows güncellemelerini yap. Sistem Geri Yüklemeyi kapat. Çöp dosyaları ve kayıt defterini CCleaner ile temizle. Gereksiz hizmetleri kapat. Gereksiz programları kaldır. Bilgisayar hızlanır. Bir de cracklı programlar veya oyunlar kullanırsan virüs bulaşabilir. Sağlam bir antivirus kullan. :)
CengizHAn kardeim gta 5 pc ye cıktı diye internetten okomustum ve yanlısmın:D.Antivirus programım daha once kullandım ve tüm Crack progeramlarmı sildi(karspersky).Bigiyardaki tüm gereksiz hizmetleri programları kaldırdım ama daha 1 ay once format atmama ramen hala cok yavas yardımın icın cok teskkurker bu arada gta5 harbidaen cıkmadımım ben suanda torrentten indiriom :DKardıdılar la 
İnternetler bu günlerde yavaş. Sana en iyisi baştan bir bilğisayar toplayalım. Ayrı bir konu aç.
Bilgisayar toplamak hakkında fazla bilgim yok Eğer yardım eder senız sewinirim

Her şeye inanmayın. GTA 5 PC'ye çıkmadı. İndirmeyi durdurun. :) Dediğim tüm işlemleri yaptın mı? BIOS güncel mi? Sürücüler güncel mi? Sistem toplama için konu aç.

setupu actım Fuck yazdı bende ****** *** ******************************************************************* Gercekten sakın indirme yim zamn kaybı insan sınir oluyo

Görev yöneticisini kontrol edin. Yabancı bir işlem var ise EXPLORER.exe,Server.Exe gibi sonlandırıp kaynagından yok ediniz :)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı