Hem sıfır alabilen hem de saç için makine önerisi

siluette

Hectopat
Uzun süredir One Blade kullanıyordum, makine sıfır alıyor ama sadece sakal için iyi başka hiçbir bölgede kullanamıyorum. Küçük olduğundan çok hızlı tıkanıyor ve hiç kalın kıllara giremiyordum, saçta zaten imkansız.

Makine için aradığım özellikler şunlar:
1) Sıfır alabilecek, sinekkaydıya gerek yok ama en azından elimi sürünce hissetmek istemiyorum.
2) En kalın, uzun kıllarda dahi kolay tıkanmayacak.
3) Saçı 3'e vurabilsin veya düzeltebilsin ve sakalı kısaltıp şekil verebileyim.
4) Su geçirmez olması, kolay temizlenebilir olması.
5) Genital bölge tıraşına uygun olması.

Elini sürünce hissedemeyeceğin ve tamamiyle "jilet" gibi sıfırlayan bir makine icat edilmedi bence daha hocam :d Öyle bir makine görürsem ben de alacağım bu arada.

Elini sürünce hissedemeyeceğin ve tamamiyle "jilet" gibi sıfırlayan bir makine icat edilmedi bence daha hocam :d Öyle bir makine görürsem ben de alacağım bu arada.
Yani en azından one blade kadar hadi olmadı bir tık altı olsun, one blade jilete acayip yakın bence.

Geçen hafta şunu gördüm Amazon Amerikada satıyor, tam istediğim gibi, sıfır alabilir mi bilmiyorum ama makine sıkıntılı diyorlar çok kötü yorumları var bilemedim. Yoksa çok kaliteli bir şeye benziyor.

Su geçirmez yazmasına rağmen kullanım kılavuzunda suya sokmayın yazması ve o ayarlama şeyinin kırıldığını falan yazmışlar bide garanti olur mu o da sıkıntı.

Son düzenleme:
Geçen hafta şunu gördüm Amazon Amerikada satıyor, tam istediğim gibi, sıfır alabilir mi bilmiyorum ama makine sıkıntılı diyorlar çok kötü yorumları var bilemedim. Yoksa çok kaliteli bir şeye benziyor.

Su geçirmez yazmasına rağmen kullanım kılavuzunda suya sokmayın yazması ve o ayarlama şeyinin kırıldığını falan yazmışlar bide garanti olur mu o da sıkıntı.
Hocam ben Braun 300 BT kullanmıştım ancak traşından pek memnun kalmadım. Genel olarak Braun ürünlerinin kaliteli ve güzel olduğunu düşünüyorum ama elini yüzüne sürdüğün zaman o pütürlü yüzeyi hissettiriyor. Olabildiğince en dipten alamıyor sakalları Gillette blue 3 veya mach3 gibi örneğin. Genel olarak kullandığım yöntem, sakal kesme makinesiyle hızlıca döktürüyorum ve kalan yerleri ise jilet ile tamamiyle sıfırlıyorum. Tabi bu benim tahminim (kesin emin değilim) ancak ne alırsan al sinek kaydı olabilmesi için jilet şart :) Attığın ürün hakkında bilgim yok ama görüntüsü bile sağlam makine olduğunu hissettiriyor sanki. Youtubeden testlerine göz atarız aslında. Arkadaşlar da önerirse onlara da bakarım. 300 BT kullanıyorum ama bakarsın açtığın konudan ve önerilerden biz de yararlanırız :)

Hocam bakındım baya bir gerçekten hiç bir makine benim isteklerimi karşılamayacak gibi ama şunu buldum en son bunu alıcam sanırım ama en mantıklısı her iş için farklı tür makine almak tabi öyle bir param yok.

Param olsa sinekkaydı tıraş için braun 9 alırdım yanına da saç ve sakal düzeltmesi için brio beardscape v2.

Yeni konular

Geri
Yukarı