Hemşire staj ücreti ne kadar?

ray01

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Bu sene hemşirelikte zorunlu yaz stajını yaptım, alacağım ücret asgari ücret mı yoksa bunun üçte biri mi? Yardımcı olursanız sevinirim.

"Zorunlu staj dönemi için işletmelerde istihdam edilen stajyerlere net asgari ücret tutarının yüzde 30'u tutarında ücret ödenmelidir. Buna göre 20 kişiden çok çalışanı olan işletmeler için zorunlu stajyer maaşı 3.420, 60 TL'dir."

@Loki25 daha önce cumhurbaşkanlığı tarafından yapılan açıklamayla tam asgari ücret verilecek denmişti ya ona istinaden soruyorum.

@Loki25 daha önce cumhurbaşkanlığı tarafından yapılan açıklamayla tam asgari ücret verilecek denmişti ya ona istinaden soruyorum.

Benim bilidiğim 3/1'i Googleda'da öyle yazıyor ama yine de emin değilim.

Hocam Google'da her yer 3/1 diyor. Belkide daha yürürlüğe girmedi.

@ray01 bir de bunu buldum " kamu kurumlarında staj yapan gençler ise Temmuz'dan itibaren 11.402 TL net asgari ücret kadar maaş alacak"

Benim bilidiğim 3/1'i Googleda'da öyle yazıyor ama yine de emin değilim.

Hocam Google'da her yer 3/1 diyor. Belkide daha yürürlüğe girmedi.

@ray01 bir de bunu buldum " kamu kurumlarında staj yapan gençler ise Temmuz'dan itibaren 11.402 TL net asgari ücret kadar maaş alacak"

Staj yapan arkadaşlardan biri ile konuştum dedi yanlışım yoksa hastaneye yazı gelmiş tam asgari ücret verilecek.
Hocam yardımcı olduğun için sağ ol.

Yeni konular

Geri
Yukarı