HepsiBurada.com'dan LG G3 Alınır mı?

Furkan Çolak

Kilopat
Yer
Düzce
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Core i3 12100F
Biostar H610MH
XPG Gammix C16 3200MHz 2x8
Palit RTX 3060 Ti
Crucial P3 3500/3000 1TB
Meslek
CNC Lazer Operatörü
Merhaba arkadaşlar. Ramazan Bayramı'ndan 1 hafta kadar sonra Asus Zenfone 2 32GB veya LG G3 32GB alacağım.

LG G3 D855 32GB Fiyatı, Taksit Seçenekleri ile Satın Al

HepsiBurada.com'dan gönül rahatlığı ile yukarıdaki linkten alışveriş yapabilir miyim? Müdahale edilmiş olma gibi durumlar söz konusu mu?

İnternetten alışveriş yapıldığı için 14 gün boyunca iade hakkımız var ancak kutu açılıp, cihaz çalıştırıldığı takdirde iade etme hakkımız geçerli mi?

Eğer olumsuz bir durum ihtimali var ise kesinlikle Vatan Bilgisayar Düzce şubesinden Asus Zenfone 2 32GB alacağım. Çünkü bir önceki telefonum Zenfone 6'ydı ve gerçekten çok severek kullandığım bir telefondu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Satıcının yorumlarını oku, herhangi bir problem yoksa sipariş verebilirsin. İade için kutunun kapalı olması zorunluluğu yok.

Satıcının yorumlarını oku, herhangi bir problem yoksa sipariş verebilirsin. İade için kutunun kapalı olması zorunluluğu yok.
GittiGidiyor ile karıştırdınız sanırım? Bence alınır bu arada. HepsiBurada'dan çok alışveriş yaptım, hiçbirinde sorun yaşamadım. Hem de hızlı kargo gönderiyorlar.

Evet, hatlar karıştı. :)
Alınır, sıkıntı olmaz.

İthalatçı Firma Tarafından 2 Yıl Süre İle Garantilidir.

Ürün ithalatçı firma garantili. Yani LG'nin resmi garantisi değil. Bu ürüne bu fiyatı vereceğinize; N11 veya GG gibi sitelerde daha da ucuza alabilirsiniz. Hatta fırsatları takip ederseniz 200 TL'ye varan indirimlerde alabilirsiniz.

Ayrıca hepsiburada yaklaşık 1,5 ay önce sipariş ettiğim Xperia Z3 cihazımı stokta olduğu halde, siparişten sonra stokta olmadığını söyleyip 2 hafta kadar bekletmişlerdir. Sonra siparişi iptal edip N11'den aldım. Hem daha ucuza geldi hemde Sony garantili aldım.

İthalatçı Firma Tarafından 2 Yıl Süre İle Garantilidir.

Ürün ithalatçı firma garantili. Yani LG'nin resmi garantisi değil. Bu ürüne bu fiyatı vereceğinize; N11 veya GG gibi sitelerde daha da ucuza alabilirsiniz. Hatta fırsatları takip ederseniz 200 TL'ye varan indirimlerde alabilirsiniz.

Ayrıca hepsiburada yaklaşık 1,5 ay önce sipariş ettiğim Xperia Z3 cihazımı stokta olduğu halde, siparişten sonra stokta olmadığını söyleyip 2 hafta kadar bekletmişlerdir. Sonra siparişi iptal edip N11'den aldım. Hem daha ucuza geldi hemde Sony garantili aldım.

N11'de LG G3 32GB 1350TL. Delta Garantili. Daha iyi olduğunu mu söylüyorsunuz? N11 de kendini ispatlamış bir firma. Oradan da güvenle alışveriş yapabilirim eğer Delta Garanti daha iyi olur diyorsanız.

N11'de LG G3 32GB 1350TL. Delta Garantili. Daha iyi olduğunu mu söylüyorsunuz? N11 de kendini ispatlamış bir firma. Oradan da güvenle alışveriş yapabilirim eğer Delta Garanti daha iyi olur diyorsanız.

Demek istediğin o garanti bundan iyi değil. İkisinin de ithalatçı olduğu ve bu firmaların zaten aynı seviyede olduğu. İstisnalar olabilir bir iki tane ama hiçbiri resmi garantinin yerini tutamaz. Ama benim için farketmez dersen N11 veya GG'den almanı öneririm çünkü daha ucuzdur.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı