Hepsiburada Sipariş İptali

ZentaX

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Hepsiburada üzerinden bir akrabam için telefon aldım. Kendisi internetten almaya sıcak bakmıyordu ancak arada 200 TL fark olduğunu söyleyerek ikna ettim. Alırken en geç 6 Kasım Çarşamba kargoda diyordu. Mesai saati bitmek üzere ancak müşteri hizmetlerini aradığımda 8 Kasım Cuma günü kargoda felan diyorlar. Anlayacağınız mahcup durumdayım. Ürün daha hazırlanmadığı için siparişi iptal edebilirim. Ücreti ne zaman geri yatar? Bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Hepsiburada üzerinden bir akrabam için telefon aldım. Kendisi internetten almaya sıcak bakmıyordu ancak arada 200 TL fark olduğunu söyleyerek ikna ettim. Alırken en geç 6 Kasım Çarşamba kargoda diyordu. Mesai saati bitmek üzere ancak müşteri hizmetlerini aradığımda 8 Kasım Cuma günü kargoda felan diyorlar. Anlayacağınız mahcup durumdayım. Ürün daha hazırlanmadığı için siparişi iptal edebilirim. Ücreti ne zaman geri yatar? Bilen varsa yardımcı olabilir mi?
Genelde stokla ilgili yaşanan siparişlerde bu tarz durumlar oluyor ama mutlaka en geç cuma günü kargoya verilir gene de iade almak istiyorsanız 7 ila 15 iş günü içerisinde hesaba aktarılıyor para.

İade işlemini başlattıktan maksimum 2 iş günü içerisinde paranız hesabınıza geri yatar bu konuda merak etmeyin. Eğer taksitlendirme ile aldıysanız her ay düzenli bir şekilde taksit tutarı kadar hesabınıza yatırılır .
Ürün hazırlık aşamasında veya kargoya sürecinde olduğunda iptal edilemez.
Bu durumda ürün size geldiğinde teslim almadan ya da kargoyu teslim aldıktan sonra iade koşulları kapsamında aynı adrese aynı kargo firmasıyla geri göndererek iade edebilirsiniz.

Geri
Yukarı