Hepsiburada Ürün Teslim Tarihi Doğru mudur?

Arkadaşlar genel olarak bütün kargo firmaları bu hafta sonuna kadar patlak şu an başka bir yerden ürün alsan bile en erken c.tesi gelir o da şüpheli ürün son şubeye gelse bile şubelerin dağıtma kapasiteleri üzerinde kargo yığılmış durumda adamlar sırayla dağıtıyor.

Hepsiburada gibi firmalar elinde olmayan ürünüde satıyor o yüzden de biraz bekliyoruz ürün tedariki + kargo şeklinde. Piyasada bulunan genel ürünlerin tedariğin de sıkıntı olacağını sanmıyorum ama daha zor bulunan ürünlerde çok miktarlarda satmışlarsa dediğin olabilir.

Bu ürünü aldım hocam çok zor bulunan bir ürün değil gibi. 383 tlye aldım farklı sitelerde veya ilanlarda genelde 500 tl'nin kapısı birde öğrenci olunca maddiyat anlamında bel büküyor yani ihtiyacım olan birşey.

şimdi de 474 lira ürün indirimde olduğu için o fiyat normal şu anki fiyatına bakarak temin edilir gibi geliyor bana ben klavye aldım 199 a vatandaydı yetişemedim şubeden almak lazımdı :) 249 a hepsiburada dan aldım klavye şimdi vatanda 321 tl dün hepsiburada da 321 tl idi mağazalardan biri indirim yapmış hepsiburada da 279 a düşmüş fiyatlar bile hala oynuyor :)

Doğru olabilir. Sizin bu ürüne ne kadar ihtiyacınız var yani iptal edip başka bir mağaza ve siteden alsanız hemen gelme ihtimali var mıdır? İptal ettikten sonra alacağınız yer ile iletişim kurun oradan hızlı gönderi şeklinde olursa iptal edip alın.
Ama benim tavsiyem eğer aceleniz yok ise beklemeniz. Çünkü Hepsiburada "Efsane Cuma" ile hakikaten çöküyor ve uzun bir müddet toparlanamıyor. Bu her sene böyle. Ama önünde ve sonunda aldığınız ürün geliyor çok ekstrem bir durum yoksa.
Şimdi siz bu ürünü çok uyguna aldınız. Başka yerden almaya kalksanız biraz daha üstüne koyup almanız gerek.
Dediğim gibi aceleniz yok ise bekleyin.
Mesela benim acelem diğer ürünlerin iade tarihi geçme den hepsini alıp, kontrol etmek. Başka site den var imkan var mı? Elbette var ama 200 TL fiyat farkı ile.

Arkadaşlar genel olarak bütün kargo firmaları bu hafta sonuna kadar patlak şu an başka bir yerden ürün alsan bile en erken c.tesi gelir o da şüpheli ürün son şubeye gelse bile şubelerin dağıtma kapasiteleri üzerinde kargo yığılmış durumda adamlar sırayla dağıtıyor.

Hepsiburada gibi firmalar elinde olmayan ürünüde satıyor o yüzden de biraz bekliyoruz ürün tedariki + kargo şeklinde. Piyasada bulunan genel ürünlerin tedariğin de sıkıntı olacağını sanmıyorum ama daha zor bulunan ürünlerde çok miktarlarda satmışlarsa dediğin olabilir.
Normal kargo firmaların da şahsen sorun yaşamadım 5 ürünümü de getirdiler hatta Hepsiburada üzerin den farklı firma aldığım üründe geldi ama dediğiniz gibi kendi ürünleri için sıkıntı yaşıyorlar yoğunluktan üzerine HepsiJet kullanınca lojistik ağ yetersiz kaldığı için böyle sorun oluyor. İşin tek güzel yanı paranın güvence de olması.

Kargolama 27 sindeydi. Kargolandi ama henüz teslim alamadım. Teslim tarihi 5 i gözüküyor. Bekliyoruz
Az önce şikayetvar sitesinde hepsiburadada yığınla kullanıcı şikayeti olduğunu gördüm. Sanırım sadece biz değiliz. Herkes şikayetçi teslim ve kargolanma tarihi değişenler bile var.
şikayetvar sitesinde ben de şikayette bulundum 22sinde satın aldığım ürünü 5 aralıkta teslim edeceklerini söylerken 30 kasımda teslim ettiler. Sistemde daha kargolanmayan onaylanmayan paketlerim var. Ağlamayan emzik yok galiba. Jet hızı kargolama demek kolay değil İstanbul içi Ümraniyeden Beykoz tarafına gelme süresi 8 gün çok. Nike sitesinden aldığım ayakkabıyı 8 günde getiriyor insan düşünüyor..

Dün mesaj geldi ürünüm 4.12.2019da kargoya verilecekti ama bugünde birşey olmadı arıyorum müşteri hizmetlerini kendi kendine kapanıyor bir süre sonra nasıl iş yapıyorlar ya.

Dün mesaj geldi ürünüm 4.12.2019da kargoya verilecekti ama bugünde birşey olmadı arıyorum müşteri hizmetlerini kendi kendine kapanıyor bir süre sonra nasıl iş yapıyorlar ya.
Ahahah bana da aynı tarihi verdiler az önce WhatsApp dan sordum ve yine aynı şey yoğunluk yoğunluk... Ürünler böyle bekliyoruz normal kargoya verseler gelecek aslında.
20191204_212126.jpg

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı