Hepsiburada Ürünü kargoya vermiyor

Hayır bir de bu hepsiburada demekki hep böyle niye de ürünün altına o kadar yorum yaptım ki kurallara göre karaladım ürünü 5 yıldızlı bir şekilde bile karaladım altında yayınlamıyor bir de ürün altında hala en geç sipariş tarihi 2 gün sonrayı gösteriyor yeminle adamlar tam dolandırıcı
Hepsiburada artık benim gözümde Türkiye'nin yeni Tosunu.

29.11.2019'da monitör siparişi verdim, sözde 3 aralıkta kargoya 13 aralık cuma teslim edilecek yazıyordu. Bugün ayın 12 oldu ve daha kargoya falan verilmedi, müşteri hizmetlerini aradım konu açtık acil diye 2-3 defa aradım bu arada, hep aynı şeyi söylediler, ne yapmam gerekiyor? Fatura oluşturuldu diyor, iptal de edemiyorum siparişi, resmen adamlara borç para verdik, geri de alamıyoruz ürünü de alamıyoruz.
Yanlız dostum bu seneki efsane cuma indirimlerinden alışveriş yapan herkes gecikme sorunu yaşıyor hattâ haber oldu bu konu,tedarikçilerin elinden gelen birşey yok çünkü kargo şirketleri gırtlağa kadar dolmuş vaziyette ve kargoları yetiştiremiyorlar,bence sabret ürünün mutlaka gelir.

İşteyim kargo evime gelsin güzelce akşamına kurar takılırım diye mönitör aldım hepsiburada'dan sırf vatan bilgisayar'dan 50₺ ucuz diye. Pişman oldum iade edebilsem edicem daha ilk haftadan kargo bekliyorum.

Benim tahminim aldığınız ürünlerin tedarik zincirinde bir sıkıntı olması. Tam tedarik etmedikleri ellerinde bulunmayan malların çok satılması. 29 kasımdan beri toplamda 5 defa sipariş vermişim hepsiburada ya en uzunu 10 günde teslim edilmiş sipariş verildikten sonra 3 günde gelen üründe var. Bir tek 5 aralıkta sipariş verdiğim mouse klavye seti 5 aralıkta kargoya verildi hala transfer merkezi yolunda görünüyor 😂😂😂

Not: Hepsiburada yı savunmuyorum kargosu daha geç gelen yolda olan arkadaşlar sonuna kadar haklılar. Elinde stok yoksa ben bunu temin ederim kafasıyla yapılan satışı zaten hiç onaylamıyorum ki bence sizin verdiğiniz siparişler bu kategoride.

Satıcı hepsiburada olan tüm ürünlerde geçikme var. Ya şanslısın yada ürünlerini farklı satıcılardan aldın. Yarın sabah şansımı deneyip cayma hakkımı kullanıcam yoksa bankamk aradım harcama itirazı yapıp geçici iade ile direk vatandan ürünü alıcam. Ha olurda iadem onaylanmaz ise gelen ürünü iade yapıcam.

Satıcı hepsiburada olan tüm ürünlerde geçikme var. Ya şanslısın yada ürünlerini farklı satıcılardan aldın. Yarın sabah şansımı deneyip cayma hakkımı kullanıcam yoksa bankamk aradım harcama itirazı yapıp geçici iade ile direk vatandan ürünü alıcam. Ha olurda iadem onaylanmaz ise gelen ürünü iade yapıcam.
1 siparişim hariç geri kalan 4 tanesini hepsiburada'nın kendisinden aldım ürünlerin tamamı hepsijet ile geldi. Daha doğrusu 4 tanenin 3 ü hepsijet ile geldi bir tanesi 5 aralıktan beri kargoda daha gelemedi o ürün.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20191217_064513_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    Screenshot_20191217_064513_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    136,4 KB · Görüntüleme: 36
Aradım az önce yeniden oluşturulacakmış falan filan, beni 27 aralığa attılar bide utanmadan yüzsüz gibi gün veriyorlar, şimdi şikayet etmeye gideceğim gerekirse avukat tutacam sonuna kadar hakkımı arıyacağım bunlarla uğraşılmaz paramızla rezil ettiler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı