Hepsiburada yanlış kişiye teslim edilen ürünün para iadesini yapmıyor

Tümay Kara

Hectopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Serbest Meslek
Hepsiburada.com üzerinden blender seti aldım, ürün kargolandı geldi ancak evde olmadığım için kargoyu alamadım, ertesi gün kargoya gittiğimde ürün geri gönderilmişti.
Ürünü Hepsiburada üzerinden Ortex adlı bir firmadan aldım, daha sonrasında ürünüm Hüseyin ... isimli bir şahısa teslim edilmiş.
Daha sonrasında Hepsiburada'ya ulaşmak için müşteri temsilcisini aradım, ama ulaşmak mümkün değil yaklaşık 15 dakika telefonda bekledikten sonra ne olduğu belli olmayan seviyesiz birisi telefonu açtı. Durumu izah ettim, ben bilmiyorum vs. gibi laflarla geçiştirdi, ilgili departmana ticket açacağım dedi.
Size geri dönüş yapacaklar dedi, bugün 2. gün hiçbir geri dönüş bulunmamakta. Ürünü başka bir şahıs aldığı için para iadesi alamıyorum, aynı şekilde elimde ürün olmadığı için ürün iadesi de yapamıyorum ve aynı şekilde Ortex adlı firmaya da ulaşamıyorum. Satın alma geçmişimden firmanın ismine tıkladığımda böyle bir firma yoktur gibi hata veriyor.
Arkadaşlar ne yapmam gerekiyor? Bana yardımcı olun, saygılar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hepsiburada müşteri hizmetlerine bağlanmak çok kolay aslında. Hiç uzun süre beklememiştim. Orayı arayın ben ürün falan almadım paramı geri verin de. Sorun çıkarırlarsa aldığımı kanıtlayın dersin.

Ürün 1 gün sonra iadeye gitti firmaya, hepsiburada aracılığıyla paramı aldım, müşteri hizmetlerine bağlanmak uzun sürüyor bu konuda biraz daha dikkatli olmaları lazım böyle büyük bir firmanın.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı