Hepsiburada'da fiyatı düşen ekran kartını iade edip tekrar almak

EfeKaan02

Kilopat
Merhaba, Hepsiburada'dan ekran kartı aldım dün geldi, bugün fiyatı 600 TL düştü, iptal edip tekrar satın alsam açılmış, veya sıkıntılı olabilecek kart gönderme ihtimalleri var mı? Şuan elime gelen kartın jelatini felan sıkıntısız bantları düzgün. Ama şimdi böyle fiyatı düştü diye iade edersem sıkıntılı ürün gönderirler diye şüphe ettim.

Faturasını gönderip iade ederseniz aradaki fark yatıyordu sanırım. Uzun bir süre önce böyle bir şey başıma gelmişti. Ürünü değil faturasını göndermemi istediler. Gönderince fark hesabıma yattı. Müşteri hizmetleriyle bir görüş istersen.

Teşekkür ederim, limitim yetiyordu nolur nolmaz diye bir kez daha aldım eğer farkı yatırır veya kupon verirlerse hemen iptal edeceğim, şimdi mhnin aramasını talep ettim bekliyorum. Gelişmeleri yazarım.

600 TL için değmez bence kanka. Yarın bir bakmışsın 2K zam yemiş kardasın. :D

700 müş :D çok masraf yaptım artık nereden kısarsam o kar, 2. yi aldım zaten mh ile konuşayım farkı verirlerse 2. yi iptal ederim, olmadı 1. yi iade ederim.

Çok teşekkür ederim, farkın tamamı olmasa da 550 TL civarı kupon tanımlanacak. En azından iade ve temiz ürün gelip gelmeme riskine girmeyeceğim. Teşekkür ederimmm

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı