Hepsiburada'dan alınan ürünün fatura bilgisi eski ev adresi olmuş

M3HM3TY

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba. Dün H2002p kulaklığı sipariş etmiştik. Siparişin geleceği yer yani kendi evimiz o doğru ama fatura bilgisindeki ev ve adres bir önceki oturduğumuz evin bilgileri, yani fatura bilgisindeki adres yanlış adres. Kargoyu iptal etmeden değiştirebilir miyiz onu?

Merhaba. Dün H2002p kulaklığı sipariş etmiştik. Siparişin geleceği yer yani kendi evimiz o doğru ama fatura bilgisindeki ev ve adres bir önceki oturduğumuz evin bilgileri, yani fatura bilgisindeki adres yanlış adres. Kargoyu iptal etmeden değiştirebilir miyiz onu?
Aldığınız şirketle iletişime geçmeniz lazım.Hepsiburada da destekle iletişime geçerek yapabilirsiniz.

Hepsiburada müşteri hizmetlerine durumu bildirin.

Fatura bilgilerim alanına yazılan fatura adresi, fatura oluşturulurken kullanılmak amaçlıdır. Bu nedenle fatura adres değişikliği yapılamamaktadır.

Ürünleriniz “Teslimat adresi” bölümünde seçtiğiniz adrese teslim edilir. Faturanız ürün ile birlikte ya da e-posta adresinize gönderilmektedir.

Faturanızı, sipariş tesliminden 7 gün içerisinde "siparişlerim" ekranından 'Faturayı görüntüle' butonu ile görüntüleyebilirsiniz, faturanız yüklendiğinde ayrıca mail yoluyla bilgilendirileceksiniz.

Bot böyle dedi.

Fatura adresinin pek bir önemi yok. Zira e-fatura'ya geçildi ve PDF olarak hem mail olarak gelir hem de siparişlerim sayfasından PDF olarak indirebilirsiniz. Eğer kargo size geliyorsa sorun yok yani.

Fatura adresinin pek bir önemi yok. Zira e-fatura'ya geçildi ve PDF olarak hem mail olarak gelir hem de siparişlerim sayfasından PDF olarak indirebilirsiniz. Eğer kargo size geliyorsa sorun yok yani.

Yani iade edeceğim diyelim veya garantiye göndereceğim. Bir sorun yaşar mıyım?

Ayrıca ürün kargoya verildi bugün onu söylemeyi unuttum.

Fatura adresi önemsiz.

Peki hocam üstte sorduğum gibi, iade veya değişimde bir sorun yaşar mıyım bir şey olursa? Fatura adresini eski ev seçmemiştim normalde.

Yani iade edeceğim diyelim veya garantiye göndereceğim. Bir sorun yaşar mıyım?

Ayrıca ürün kargoya verildi bugün onu söylemeyi unuttum.

Peki hocam üstte sorduğum gibi, iade veya değişimde bir sorun yaşar mıyım bir şey olursa? Fatura adresini eski ev seçmemiştim normalde.
Hayır yaşamazsınız. Ürün geliş konumu yeni evin olduğu sürece ürünün kargolanan konumdan alınır merak etme. Fatura adresi önemsiz.

Geri
Yukarı