Her bilgisayar açılışında ".NET Framework" kurulumu gelme sorunu

ACAR28

Kilopat
Bilgisayara yeni format attım ve driverları yükleyip güncelledim. Her bilgisayarı açtığımda bu illet geliyor. Bu özelliği yükle dedikten sonra yeniden başlatıyor sonra tekrar aynı hata. Ne yaptıysam gideremedim. Denetim masasından program özelliklerini aç veya kapattan Framework 3.5'e tik koydum. Yeniden başlattım sonuç aynı. Yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum.

Adsız.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayara yeni format attım ve driverları yükleyip güncelledim. Her bilgisayarı açtığımda bu illet geliyor. Bu özelliği yükle dedikten sonra yeniden başlatıyor sonra tekrar aynı hata. Ne yaptıysam gideremedim. Denetim masasından program özelliklerini aç veya kapattan Framework 3.5'e tik koydum. Yeniden başlattım sonuç aynı. Yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum.

Eki Görüntüle 295725
Görev yöneticisinden başlangıç sekmesine gelip SS atar mısınız?

Bir şey değişmedi. En yukarıdaki resimde bu özelliği yükle deyince bu ekran çıkıyor. Sonrada yeniden başlatınca tekrar başa sar. Bir süre sonra çok sinir bozucu oluyor. Başka çözüm önerisi olan var mı?
Adsız.jpg

Bir şey değişmedi. En yukarıdaki resimde bu özelliği yükle deyince bu ekran çıkıyor. Sonrada yeniden başlatınca tekrar başa sar. Bir süre sonra çok sinir bozucu oluyor. Başka çözüm önerisi olan var mı?Eki Görüntüle 295743
Sıfırlayın demekten başka bişe kalmıyor elimizde.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı