Rehber Her bütçeye Bluetooth hoparlör önerisi

Merhaba, güncel olarak 3000 bilemedin 3500'e kadar çıkabilecek bir bütçem var. Bu bütçede hoparlör öneriniz var mıdır acaba?

Şu an gözüme çarpan Grundig GSB 900 ve Samsung HW-C400 var fakat nasıllar bilmiyorum.

Merhaba, bende Grundig GSB 910 S var Tv'ye bağladım kullanıyorum ama bu tarz cihazların farkı düşük seste anlaşılmıyor hatta sesi gürültülü hale getiriyor diyebilirim apartman da bu tarz cihazların çok kullanışlı olduğunu pek söyleyemem geçen hafta devre dışı bıraktım Tv'nin kendi hoparlörü ile kullanıyorum şuan anca film vs. izlerken kullanmayı düşünüyorum. Grundig fazla baslı bir cihaz diyebilirim. Pc'de ise Xiaomi 16 W kullanıyorum güzel bir f/p ürünü ama fiyatı yüksek olmasaydı kesinlikle Anker Motion+ öneririm. Anker Motion+ aldım denedim fiyatı yüzünden iade ettim onun parasına grundig ve xiaomi almıştım.

Not: Tv kumandası ile ses kontrolü yapmak istiyorsan cihazı hdm/arc ile bağlaman gerekli bu özellikte yalnızca soundbarlarda var.

Teşekkür ederim öncelikle.

Fiyatı yüksek olmasaydı kesinlikle Anker Motion+ öneririm.

Bütçem Motion+ için yetiyor.

Apartman da bu tarz cihazların çok kullanışlı olduğunu pek söyleyemem.

Apartmanda oturuyorum fakat monitörümün dahili hoparlörü olmadığı için şu an bir hoparlör almak zorundayım.

Bu tarz cihazların farkı düşük seste anlaşılmıyor.

Odamda kullanacağım ve sesi çok yükseğe çekeceğimi sanmıyorum ses bana kadar gelsin yeter, zaten aklımda olan yere koyarsam hoparlörü gayet yakın olacağım hoparlöre. Tahmini 65-70 santimere kadar.

Sizce Samsung HW-C400'ün üstüne 900TL daha koyup almalı mıyım? Yoksa Samsung da kalmam daha mı mantıklı?

Teşekkür ederim öncelikle.

Bütçem Motion+ için yetiyor.

Apartmanda oturuyorum fakat monitörümün dahili hoparlörü olmadığı için şu an bir hoparlör almak zorundayım.

Odamda kullanacağım ve sesi çok yükseğe çekeceğimi sanmıyorum ses bana kadar gelsin yeter, zaten aklımda olan yere koyarsam hoparlörü gayet yakın olacağım hoparlöre. Tahmini 65-70 santimere kadar.

Sizce Samsung HW-C400'ün üstüne 900TL daha koyup alınır mı? Yoksa Samsung da kalmam daha mı mantıklı?

Eğer 65-70 cm mesafeden ve pc/telefonda kullanacaksanız kesinlikle Motion+ soundbar gereksiz büyük kaçar 1-1, 5M boyu var.

Yeni konular

Geri
Yukarı