Her televizyon internete bağlanır mı?

CİLLE

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, "Her televizyon internete bağlanır mı?" sorusu ile karşınızdayım. Benim evdeki en en yeni televizyon 2016'da alındı. Markası Samsung. İnternete bağlanır mı? İnternete bağlanılması için mutlaka Smart televizyon mu lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, "Her televizyon internete bağlanır mı?" sorusu ile karşınızdayım. Benim evdeki en en yeni televizyon 2016'da alındı. Markası Samsung. İnternete bağlanır mı? İnternete bağlanılması için mutlaka Smart televizyon mu lazım?
Ethernet girişi var mı arkasında bak.

Bizim televizyon kablosuz bile bağlanıyor. Modem farklı odada halbuki. Sizin televizyonun modelini de bilmiyoruz.

Bağlansa bile yazılımı eskiyse hiçbir işe yaramaz. Teknik olarak girişi olan her televizyona kablo veya uygun usb cihazlarla internet verebilirsin. Kullanılabilirliği ise tamamen televizyona bağlı.

Alternatif olarak ben Mi Box kullanıyorum. Mi Box türevi cihazlar işinizi görecektir.

2016'da Samsung tarafından piyasaya sürülmüş bir televizyonda mutlaka Netflix'e, YouTube'a ve internete girebilmeli. Ethernet kablosu gerekli değildir, Wi-Fi adaptörü olması gerekiyor.

Olmazsa üstteki arkadaşların önerdiği Mi Box ile internete bağlanırsınız.

Geri
Yukarı