Hero 3A ECO RX550 hazır sistem alınır mı?

rüzgar nar

Picopat
Daha fazla  
Hero 3A eco HERO 3A-ECO - Game Garaj bu masaüstü bilgisayarda ekran kartından 3060ı seçsem ve ekran kartı ile işlemci aynı kalsa bir de monitör kısmından koourin in 3900 liralık sisteme özel fiyat 165 Hz monitörü seçsem. Oyunlarda atıryorum mesela Valorant CS2 Call of Duty gibi oyunları en yüksek aylarlarda 60FPS ve üstü oynatır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hero 3A eco HERO 3A-ECO - Game Garaj bu masaüstü bilgisayarda ekran kartından 3060ı seçsem ve ekran kartı ile işlemci aynı kalsa bir de monitör kısmından koourin in 3900 liralık sisteme özel fiyat 165 Hz monitörü seçsem. Oyunlarda atıryorum mesela Valorant CS2 Call of Duty gibi oyunları en yüksek aylarlarda 60FPS ve üstü oynatır mı?
O fiyata 4060 bulunur. Alınmaz.

Alınabilir bir sistem değil hocam 4060 hatta 4060 Ti sistemler var. Monitöründe ne olduğu belli değil.

Bu sistemi alabilrsiniz.

Hocam daha ucuzu varsa atabilir misiniz veyahut da hocam toplamda 10 bin TL'ye bir yerden 165 Hz monitör oyuncu koltuğu ve Mic kulaklık klavye mouse bulabilir misiniz?

Hocam daha ucuzu varsa atabilir misiniz veyahut da hocam toplamda 10 bin TL'ye bir yerden 165 Hz monitör oyuncu koltuğu ve Mic kulaklık klavye mouse bulabilir misiniz?
18-19 civarına 6600 ekran kartlı sistemler var veya düz 4060 sistemler.Diğer tavsiye isteğiniz için ayrı konu açın, monitör kulaklık ve klavye için 10 bin idare eder ama oyuncu koltuğu işin içine girerse bütçeyi aşar.

18-19 civarına 6600 ekran kartlı sistemler var veya düz 4060 sistemler. Diğer tavsiye isteğiniz için ayrı konu açın, monitör kulaklık ve klavye için 10 bin idare eder ama oyuncu koltuğu işin içine girerse bütçeyi aşar.

Hocam bana bence 6600'lü yeter RTX 4060ı ne yapacağım zaten önerebilir misiniz acaba.

Attığım 4060 Ti sistem ve Lenovo Legion R25i-30 67B7GACBTK 24.5" 0.5 ms Full HD Pivot IPS Monitör Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Bu monitör ile bütçenizin altında bile kalıyorsunuz. Neden daha düşük bir sistem alasınız?

Hero 5A - Game Garaj hocam bu nasıldır hocam burdna almak istememin sebebi sisteme özel yazanlarda indirim oluyor ve oyuncu koltuğuda var klavye mouse kulaklık vs. de öyle 1 2 tane SSD düzenleme yaptımda monitörde dahil 32 bin TL oluyor alınır mı? Hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı